Menu
Sepet

Yüksel Tohum

Gülpembe F1 Pembe Domates Fidesi Gülpembe F1 Pembe Domates Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Gülpembe F1 Pembe
      Sırık pembe domates, boğum arası kısa  Erkenci, yüksek verimli. Salkımda 4-5 meyve Parlak pembe, az dilimli Tat ve aroma çok iyi 250 - 270 gr sert Raf ömrü uzun. İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1 ..
1,50TL
Üstün F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Üstün F1 Karpuz Fidesi
BİTKİ : Yapraklar orta iri Güçlü  Erkenci Çok verimli MEYVE : Oval crimson sweet tipi  Meyve et rengi al kırmızı Kabuk açık ve koyu yeşil alalı Ç..
1,00TL
Alsancak F1 Domates Fidesi Alsancak F1 Domates Fidesi
Popüler Custom Labels
Brand: Yüksel Tohum Model: Alsancak F1
    Bitki Sırık domates, güçlü, boğum araları kısa, gür ve iri yapraklı, erkenci, yüksek verimli. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1, Ff-5 IR: Ma, Mi, Mj Meyve       Salkımda 6 - 8 meyve. Sert ve kaliteli, kırmızı renk mükemmel. 180-200 gr raf ..
1,50TL
Kıtır F1 Sırık Hıyar Fidesi Kıtır F1 Sırık Hıyar Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Kıtır F1 Hıyar Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Tamamı dişi çiçekli, multi, orta güçlü Yapraklar küçük, kısa ve kör koltuklu Boğum araları kısa, Yeşil renkli, meyve sapı uzun 10-12 cm, tat ve aroma mükemmel İhracata uygun. İlkbahar ve sonbahar. ..
1,45TL
Doğanay F1 Dolma Biber Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Doğanay F1 Dolma Biber Fidesi
Bitki Dolma, güçlü, çok erkenci, verimli. HR: L4 IR: TSWV Meyve       Yeşil, ince kabuklu, 8x6 cm. Yetiştirme Dönemi       İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla.     ..
0,85TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Belissa F1 Kapya Biber Fidesi
Uzun, güçlü bitki yapısı Yüksek soğuk performansı  Yüksek meyve tutumu Erkenci ve verimli Meyveler uzun,düz ve kırmızı renkte Yeşil ve kırmızı meyve hasatına uygun Çatlamaya ve çiçek burnu çürüklüğüne yüksek toleranslı Her dönemde yüksek meyve kalitesi ve uzun raf ömrü ..
1,25TL
Abide F1 Çarliston Biber Fidesi Abide F1 Çarliston Biber Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Abide F1 Çarliston Biber Fidesi
Bitki Çarliston biber, güçlü, yüksek verimli ve erkenci. Meyve  Mükemmel kalite, açık yeşil ve parlak meyve rengi, 22-24 cm, raf ömrü uzun.  Yetiştirme Dönemi Açık tarla.   ..
0,85TL
Alaturka F1 Domates Fidesi Alaturka F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Alaturka F1
      Bitki Sırık domates Güçlü ve gür yapraklı Boğum araları kısa Çok erkenci Verimli Sıcak dayanımı yüksek. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1 IR: TYLCV Meyve       Basık ve dilimli köy domatesi, 300 - 320 gr  Et rengi kırmızı ..
1,35TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Özkan F1
  " Bitki Sırık tane domates, orta uzunlukta boğum arası, güçlü, çok erkenci, verimli. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1, For IR: TYLCV, TSWV Meyve       Hafif Basık, koyu kırmızı renk, çok sert, 200-220 g, kaliteli, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi  &..
1,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 190 (16 Sayfa)