Ana Menu
Sepet

Hıyar Fidesi

Brand: Güz Tarım Model: Malazgirt F1 Hıyar Fidesi
  İlkbahar ve sonbahar dikimlerine çok uygun partenokarpik bir çeşittir. Çok erkenci olup kuvvetli bitki yapısına sahiptir. Meyve rengi parlak koyu yeşil, oluklu 17-18 cm. uzunluğundadır. Meyveler hafif boyunlu olup, meyve sapı ve çiçek sapı uzundur..
1,20TL
Beith Alpha Hıyar Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: beith alpha hıyar fidesi
Bilinen Beith Alpha tipinde olup; 16-18 cm. uzunluğunda, 4 cm. çapında, düzgün silindirik yapıda, yüksek verimli , lezzetli ve hastalıklara dayanıklı açık saha çeşidimizdir ..
0,60TL
Brand: Güz Tarım Model: Almira F1 Badem Tipi Hıyar Fidesi
      ÖRTÜ ALTI BADEM TİPİ İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu..
1,20TL
Brand: Güz Tarım Model: panama f1 hıyar fidesi
İlkbahar ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun, bitki yapısı çok güçlü güçlü,erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir. Meyve rengi parlak koyu yeşil, silindirik,17-18 cm uzunluğundadır. Meyve içi dolu sapı uzun meyve kalitesi &cce..
1,00TL
Ptk 40 Silor Hıyar Fidesi Ptk 40 Silor Hıyar Fidesi
Popüler
Brand: Remitto Tohum Model: Ptk 40 Silor Hıyar Fidesi
  Güz ve Erken İlkbahar Dikimine uygundur. Boğum arası Kısadır, Meyve Uzunluğu 10-12 cm, Renk ve Aroma bakımından farklıdır. Raf ömrü uzundur. ..
1,35TL
Kıtır F1 Sırık Hıyar Fidesi Kıtır F1 Sırık Hıyar Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Kıtır F1 Hıyar Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Tamamı dişi çiçekli, multi, orta güçlü Yapraklar küçük, kısa ve kör koltuklu Boğum araları kısa, Yeşil renkli, meyve sapı uzun 10-12 cm, tat ve aroma mükemmel İhracata uygun. İlkbahar ve sonbahar. ..
1,45TL
Brand: Güz Tarım Model: Paranoya F1 Hıyar Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ %100 Badem Hıyardır Meyve Uzunluğu 8 - 12 cm dir Partenokarpiktir Parlak Yeşil Meyvelidir Kesinlikle Meyvesi Uzamaz Güçlü Bitki Yapılıdır Hastalıklara Yüksek Toleranttır Meyve Lezzeti Çok İyidir Uzun Raf Ömürlüd&u..
1,00TL
Brand: Multi Tohum Model: Cemre F1 Hıyar Fidesi
Dönemi : Geç güzlük ve erken baharlık Meyve Kg-Ad-Boy : 17-18 cm Meyve Şekli : İhracata uygun kaliteli meyve Olgunlaşma : Sürekli ve düzenli yüksek verim Açıklama : Adaptasyon kab..
1,05TL
Brand: Fidebahcesi Model: Pıtırak F1 Hıyar Fidesi
Geç güz ve erken ilkbahar Dikimine uygundur. Boğum arası kısadır, Meyve Uzunluğu 10-12 cm, Renk ve aroma bakımından farklıdır. Raf ömrü uzundur.   ..
1,00TL
Brand: Fidebahcesi Model: Mir F1 Hıyar Fidesi
ÖZELLİKLER Yarı multi partenokarpik sera hıyarı %100 dişi çiçek Küçük yaprak, kısa boğum araları Kısa koltuklu Filizlerden yüksek verim Mükemmel meyve kalitesi Erkenci 16 - 20 cm Albenisi çok iyi HASTALIK DAYANIMI Külleme, Mildiyö ve ..
0,95TL
Brand: Mars Tohum Model: Zincir F1 Silor Hıyar Fidesi
BİTKİ YAPISI GÜÇLÜ BOĞUM ARALARI KISA YAPRAKLARI ORTA İRİLİKTE ORTA ERKENCİ BİR ÇEŞİTTİR BOĞUMDAKİ MEYVE SAYISI 3-4 ADET 15.BOĞUMDAN İTİBAREN KOLTUKLARINI KENDİ KESEN MEYVE SAPI UZUN ÇİÇEK YAPISI ORTALAMA 12-14 CM BOYUNDA RENGİ PARLAK YEŞİLDİR. HAFİF ..
1,10TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 54 (5 Sayfa)