Ana Menu
Sepet

Patlıcan Fidesi

Aydın Siyahı Patlıcan Aydın Siyahı Patlıcan
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Aydın Siyahı Patlıcan
-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir. -Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir. -Meyveler uzun düzgün şekilli..
0,50TL
Brand: Güz Tarım Model: doyran karası f1
Kışın soğuktan etkilenmeyip bahar çıkışı hızlıdır. Bitki Yapısı Güçlüdür. Meyve Uzunluğu 25-30 cm Meyve Ağırlığı 230-260 gr Asla Renk Açılması Yapmaz Serada Güz Ve Bahar Dönemi İçindir Uygundur. Taç Açılması Yapmaz Kararma Ya..
0,85TL
Brand: AG Tohum Model: Amedeo F1 Topan Patlıcan Fidesi
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir. Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır. Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır. Meyve..
0,75TL
Brand: Fidebahcesi Model: Faselis F1 Uzun Patlıcan Fidesi
Pazara sunulduğundan bu yana, uzun yol dayanımı, soğuklardaki yüksek   verimi ve meyve kalitesiyle, üreticiyi, satıcıyı ve tüketiciyi memnun ederek ülkemizdeki patlıcan tüketimini arttıran çeşit ünvanını almıştır.  Bitki, bodur ve o..
1,00TL
Brand: Fidebahcesi Model: Sicilia F1 Patlıcan Fidesi
Bitki:  Güçlü bitki ve kök yapısı. Erkenci ve hızlı hasat.  Hem soğukta, hem de sıcak dönemde yüksek performans, yüksek verim.  Sera yetiştiriciliğine uygun. Meyve:  26-28 cm meyve uzunluğu.  5 cm meyve çapı.  S..
0,95TL
Brand: Fidebahcesi Model: Karaefe F1 Patlıcan Fidesi
Yeni hibrit siyah patlıcan çeşidimizdir. Açık saha ve plastik tünel ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Çok güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri silindirik şekilde olup, 19-21 cm uzunluğundadır. Meyveleri siyah renkte olup..
0,75TL
Brand: AG Tohum Model: Destan F1 Patlıcan Fidesi
Bu Patlıcanla Destan Yazmak Çok Kolay  Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır. Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkenc..
0,75TL
Brand: Fidebahcesi Model: Corsica F1 Patlıcan Fidesi
Bitki: Çok güçlü bitki ve kök yapısı. Yüksek verim. Soğukta mükemmel performans. Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun.   Meyve: 20-25 cm meyve uzunluğu, 4-5 cm meyve çapı. Silindirik me..
1,00TL
Brand: Lider Tohum Model: Görkem F1 Patlıcan Fidesi
GÖRKEM  F1 İlkbahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir. Bitki yapısı kuvvetli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır.(Fusarium sp.) Meyveleri sert, raf ömrü uzun ve parlak koyu renklidir. Meyve renginde morarma olmaz.   ..
0,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)