Ana Menu
Sepet

Patlıcan Fidesi

-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir. -Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir. -Meyveler uzun düzgün şekilli, silindirik yapılı, uç kısmı sivri, siyah renkli, parlak görünümlüd..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Kışın soğuktan etkilenmeyip bahar çıkışı hızlıdır. Bitki Yapısı Güçlüdür. Meyve Uzunluğu 25-30 cm Meyve Ağırlığı 230-260 gr Asla Renk Açılması Yapmaz Serada Güz Ve Bahar Dönemi İçindir Uygundur. Taç Açılması Yapmaz Kararma Ya..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Anamur F1 Patlıcan Fidesi Anamur F1 Patlıcan Fidesi
Top Brand
" ÇOK ERKENCİ,HASAT ARASI ÇOK KISA SİMSİYAH MEYVE ÇOK VERİMLİ RAF ÖMRÜ ÇOK UZUN DİKENSİZ MEYVESİ VAR, ÇOK GÜÇLÜ VE KAPALI BİTKİ YAPISI. HASAT SÜRESİ UZUNDUR,MEYVE YAPISI STANDART VE KALİTELİDİR. SOĞUĞA ve SICAĞA DAYANIKLIDIR VE YAPRAK SARARMASI OLMAZ ..
5,50TL Vergiler Hariç:5,50TL
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir. Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır. Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır. Meyve rengi k..
4,75TL Vergiler Hariç:4,75TL
Pazara sunulduğundan bu yana, uzun yol dayanımı, soğuklardaki yüksek   verimi ve meyve kalitesiyle, üreticiyi, satıcıyı ve tüketiciyi memnun ederek ülkemizdeki patlıcan tüketimini arttıran çeşit ünvanını almıştır.  Bitki, bodur ve o..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Bitki:  Güçlü bitki ve kök yapısı. Erkenci ve hızlı hasat.  Hem soğukta, hem de sıcak dönemde yüksek performans, yüksek verim.  Sera yetiştiriciliğine uygun. Meyve:  26-28 cm meyve uzunluğu.  5 cm meyve çapı.  S..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Yeni hibrit siyah patlıcan çeşidimizdir. Açık saha ve plastik tünel ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Çok güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri silindirik şekilde olup, 19-21 cm uzunluğundadır. Meyveleri siyah renkte olup..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Bu Patlıcanla Destan Yazmak Çok Kolay  Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır. Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkenc..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Bitki: Çok güçlü bitki ve kök yapısı. Yüksek verim. Soğukta mükemmel performans. Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun.   Meyve: 20-25 cm meyve uzunluğu, 4-5 cm meyve çapı. Silindirik me..
4,50TL Vergiler Hariç:4,50TL
Açık saha üretimine uygundur. Meyve uzunluğu 30-35 cm'dir. Meyve rengi parlak siyahtır. Ucu sivridir. Sapı dikensizdir. ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)