Ana Menu
Sepet

Marul Fidesi

Düz Marul , Kıvırcık Marul, Iceberg Marul, Kırmızı Marul ve tüm çeşitler 

Brand: Güz Tarım Model: Paris Island (Marul)
PARIS ISLAND Yaprakları orta koyu yeşil renkli,geniş oval şekilli göbekli ve açık Renkli standart çeşittir.Göbek kısmı dolgundur.Romaine tipi bir maruldur.Kış ve İlkbahar yetiştiriciliği için tavsiye edilmektedir. ..
0,22TL
İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: iceberg marul
Iceberg marul fidesi toptan siparişi alınır. Elimizde 12 Ay boyunca dönemine uygun iceberg marul fidesi bulunmaktadır.   Çeşitler: Robinson F1 Silvinas F1 Bombalo F1 Gloria F1 Daphne F1  Patagonya F1 Cartegenes F1  Silvinas F1..
0,28TL
Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kıvırcık marul fidesi
    Tüm Kıvırcık Marulları nın Üretimini Yapıyoruz.  Marul Fideleri İçin  http://www.fidefabrikasi.com/Marul-Fidesi linkini Tıklayın.    Özel Atım Talepleriniz İçin Bizi Arayın : 0553 843 2012  ..
0,22TL
Yedikule Düz Marul Fidesi Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Yedikule Marul
        Bitez , Presidential, Manavert   Çeşit bilgisi için : 05538432012 den bilgi alabilirsiniz ..
0,22TL
Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır. S..
0,20TL
Bombola İceberg Marul Fidesi Bombola İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bombola İceberg Marul Fidesi
  İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koş..
0,28TL
Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Caipira Kıvırcık Marul Fidesi (Şakira)
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Serin kar..
0,20TL
Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Lital marul tipindedir. Orta erkenci ve güzlük bir çeşittir. Dürülmesi sıkıdır, çok yapraklı ve ağır basar. Hafif açık renkli, çok gevrek ve lezzetlidir. Sapa kalkması çok geçtir ve sıcaklara dayanım..
0,22TL
Gentilina Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Gentilina Kıvırcık Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Oldukça güçlü bitki yapısı vardır. Çarpıcı açık yeşil, düzgün, lezzetli ve gevrek bir yapıya sahiptir. Bütün olarak hasat edilebileceği gibi hazır salata karışımları içinde kullanılabilir. Sıcak ha..
0,22TL
Giardina Kırmızı Kıvırcık Marul Fidesi (Akdeniz Yeşilliği)
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Giardina Kırmızı Kıvırcık Marul Fidesi (Akdeniz Yeşilliği)
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ LOLOROSSO (AKDENİZ YEŞİLLİĞİ) OLARAK DA BİLİNİR Derin kırmızı rengi ve mükemmel lezzeti ile ön plana çıkar. Bütün olarak tüketime sunulabileceği gibi marketlerde hazır salata karışımlarına kullanım içinde üstün bir..
0,35TL
Maritima Kıvırcık Marul Fidesi Maritima Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Maritima Kıvırcık Fidesi
Geç sapa kalkan, orta yeşil yapraklı kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Ilıman sahil bölgelerimizde sonbahar, kış, ilkbahar ve erken yaz yetiştiriciliğine uygundur. Serin karasal bölgelerimizde ilkbahar, yaz ve sonbahar yetiştiriciliğine uygundur.   Olgunluk süresi yetiştirme dönem..
0,23TL
Manavert Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Manavert Düz Marul Fidesi
Yedikule tipi marul çeşididir. İri, sıkı baş yapan, güçlü bitkili, parlak koyu yeşil yapraklı bir çeşittir. Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimlerine tavsiye edilir. Olgunluk süresi yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına bağlı olarak 7..
0,22TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)