Ana Menu
Sepet

Karpuz Fidesi

Üstün F1 Karpuz Fidesi
Popüler
BİTKİ : Yapraklar orta iri Güçlü  Erkenci Çok verimli MEYVE : Oval crimson sweet tipi  Meyve et rengi al kırmızı Kabuk açık ve koyu yeşil alalı Ç..
1,65TL Vergiler Hariç:1,65TL
501 F1 Karpuz Fidesi
Popüler
  Bitki                                                                                 &n..
1,30TL Vergiler Hariç:1,30TL
Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta e..
1,75TL Vergiler Hariç:1,75TL
Crimson Sweet Karpuz
Popüler
Meyve Özellikleri: Standart ala karpuz Güçlü tevek Yuvarlağa yakın şekil 9 - 12 kg Tatlı ve kırmızı et rengi ..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Ürün Özellikleri ; Bitki Kuvveti   Güçlü   Yapraklanma   Yatay   Boğum Araları   Orta   Verimi   Yüksek   MEYVE ÖZELLİKLERİ   ..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Teknik özellikler : Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir. Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir. Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Joker F1 Karpuz Fidesi
Popüler
      Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir. Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur.   Bitki   Bitki G..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Güçlü tevek, mükemmel koruma. Yüksek verim, Kalite ve Lezzet. Geniş dikim periyodu. (01 OCAK - 15 TEMMUZ) Farklı toprak tiplerinde yüksek performans Mükemmel meyve iç kalitesi. Daima Lezzet. ​Nakliyeye dayanım, uzun raf ömrü. ..
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Pata Negra F1 Siyah Karpuz Fidesi Pata Negra F1 Siyah Karpuz Fidesi
Popüler
  Sugar Baby tipinde hibrit siyah karpuzdur. Orta güçlü bitki yapısına sahiptir. Meyvesi yuvarlak şekildedir. Tünel, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygundur.  Orta Hastalık Dayanımı (IR) FON1 Ürün Segmentasyonu ..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Bolkan F1 Karpuz Fidesi Bolkan F1 Karpuz Fidesi
Popüler
  Çeşit BOLKAN F1 : Meyve Kg-Ad-Boy 8-12 kg : Olgunlaşma Erkenci     Lezzetli, dış albenisi mükemmel. çok yüksek verimlidir ..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)