Ana Menu
Sepet

Karpuz Fidesi

Aşılı Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Aşılı Karpuz Fidesi
    Her Marka Karpuz Tohumunun Aşılı Fidesi Bulunur. Kullanılan Markalar:  Crimson Tide F1 Crimson Ruby F1 501 F1 Üstün F1 Odipus F1 Crisby F1 Crim Star F1 Patanegra F1 -Siyah Karpuz  Satarbust F1 Pascal F1 - Siyah Karpuz Karain F1 - Siyah Karpuz Diza..
2,50TL
Üstün F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Üstün F1 Karpuz Fidesi
BİTKİ : Yapraklar orta iri Güçlü  Erkenci Çok verimli MEYVE : Oval crimson sweet tipi  Meyve et rengi al kırmızı Kabuk açık ve koyu yeşil alalı Ç..
1,00TL
501 F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Hazera Model: 501 F1 Karpuz Fidesi
Bitki                                                                                   &nbs..
0,95TL
Brand: SYNGENTA Model: Odipus F1
Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta e..
1,55TL
Crimson Sweet Karpuz
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: C.Sweet Karpuz
Meyve Özellikleri: Standart ala karpuz Güçlü tevek Yuvarlağa yakın şekil 9 - 12 kg Tatlı ve kırmızı et rengi ..
0,55TL
Bozbey F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Güz Tarım Model: bozbey f1 karpuz fidesi
BİTKİ : Yapraklar orta iri Güçlü  Erkenci Çok verimli MEYVE : Oval crimson sweet tipi  Meyve et rengi al kırmızı Kabuk açık ve koyu yeşil alalı Çok..
0,85TL
Brand: Rijk Zwaan Model: Nostalji F1 Karpuz Fidesi
Ürün Özellikleri ; Bitki Kuvveti   Güçlü   Yapraklanma   Yatay   Boğum Araları   Orta   Verimi   Yüksek   MEYVE ÖZELLİKLERİ   ..
0,70TL
Brand: SYNGENTA Model: Crimson Tide F1 Karpuz Fidesi
Teknik özellikler : Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir. Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir. Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok..
1,00TL
Joker F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Gento Tohum Model: Joker F1 Karpuz Fidesi
      Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir. Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur.   Bitki   Bitki G..
0,85TL
Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Aşılı Starburst F1
    Orta erkenci özelliği olan Aşılı Starbust F1, tünel, alçak tünel ve açık tarla üretimine uygundur. Oval ala karpuz tipinde hibrid bir çeşittir. Bitki yapısı olukça güçlü olan çeşidimiz, ortalama 11-13 kg. meyve büyüklüğüne sahiptir. Meyve beyaz renk üzerine koyu yeşi..
2,80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)