Ana Menu
Sepet

Aşılı Fide

Aşılı Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Aşılı Karpuz Fidesi
    Her Marka Karpuz Tohumunun Aşılı Fidesi Bulunur. Kullanılan Markalar:  Crimson Tide F1 Crimson Ruby F1 501 F1 Üstün F1 Odipus F1 Crisby F1 Crim Star F1 Patanegra F1 -Siyah Karpuz  Satarbust F1 Pascal F1 - Siyah Karpuz Karain F1 - Siyah Karpuz Diza..
2,50TL
Aşılı Torry F1 Domates Fidesi Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
  Antalya, Kumluca, Fethiye, Elmalı (yayla-erken bahar) bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar.  Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz). Düşük ışıklanma şartlarında renk alması mümkündür.  Güçlü bitki / yüksek verime sahiptir...
3,55TL
Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi
Bitki yapısı güçlü ve yarı açık yapıdadır. İlk salkımdan üst salkımlara kadar çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Bitkisel özellik olarak çoğu zaman yaprakları içe doğru hafif dönüktür. Yetiştir..
3,55TL
Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Aşılı Starburst F1
Starburst orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunl..
2,80TL
Brand: Fidebahcesi Model: Aşılı Android F1 Domates Fidesi
300- 350 Gr Meyve  Koyu Kırmızı Renk  Güçlü Bitki Yapısı  Baharlık Bir Çeşit Aşı Anacı : ARMSRTONG - KİNGKONG  ..
3,55TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Aşılı Usta F1 Karpuz Fidesi
Bitki Yapraklar orta iri, güçlü, orta erkenci, aşı uyumu çok iyi. Meyve       Oval Crimson Sweet tipi, meyve et rengi koyu kırmızı, gevrek, şeker oranı çok yüksek, ala şerili desen,  8-10 kg, 1. sınıf meyve tutumu yüksek. Yetişti..
2,50TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Aşılı Gül Pembe F1
      Sırık pembe domates, boğum arası kısa  Erkenci, yüksek verimli. Salkımda 4-5 meyve Parlak pembe, az dilimli Tat ve aroma çok iyi 250 - 270 gr sert Raf ömrü uzun. İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1 ..
3,55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)