Ana Menu
Sepet

Biber Fidesi

Çeşit Adı Antep Dolma Tip Acı Dolma Biber Renk Koyu Yeşil Dikim Dönemi Baharlık ..
6,00TL
ZARİF F1 SİVRİ BİBER FİDESİ   AÇIK TARLA SİVRİ BİBER      HIZLI VE SÜPER RENK MAXİMUM KALİTE VE RAF ÖMRÜ MEYVE ÖZELLİKLERİ parlak koyu renkli. Uzun,kaliteli,körüksüz meyve.ACI BİTKİ YAPISI Dal/döl dengesi yerinde, Hibrit gücü ile yüksek verimli.  ÇEŞİDİN ÜSTÜN..
7,00TL
AÇIK TARLA    VERİMLİ KOYU RENKLİ AÇIK TARLA KAPYA BİBERİ MEYVE ÖZELLİKLERİ Uzun,kalın,parlak kırmızı, renk alması çok iyi.2 loblu BİTKİ YAPISI Dal/döl dengesi yerinde,güçlü bitki,meyveyi güneşten korur. Hibrit gücü ile ..
7,00TL
  * Verimi yüksektir. * Erkencidir. * Güçlü ve sezon boyunca dik duran, meyveyi kapatan bitki yapısına sahiptir. * İç ve dış rengi koyu kırmızı, meyve eti sıkı ve serttir. * Meyve boyu 18-22 cm ve kalın etlidir. * Taze pazar sanayi (közleme,kü..
7,00TL
Açık tarla yetiştiriciliğine uygun geçci bir çeşittir. - Bitki bodur görünümlü, toplu yapılı, alçak dallı, bol yapraklıdır. - Meyve kırmızı renkli , konik şekilli, yassı , kalın etli ve az tohumludur. - Meyve ağırlığı 150-200 gr arasındadır, meyve e..
7,00TL
" Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği DiğerÖzellikler Güz, bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı demre sivrisi tipinde, Bitki yapısı çok güçlü Meyveler yeşil renkli ve hafif körüklü, Meyveleri %100 tatlı sivri biber çeşid..
4,00TL
Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Güz, bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Çorbacı tipinde, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri acı, açık yeşil renkte, hafif körüklü biber çeşidimizdir ..
6,00TL
  MEYVE ÖZELLİKLERİ İnce,uzun, körüklü, parlak renkli kaliteli meyve. BİTKİ YAPISI Dal/döl dengesi yerinde,güçlü bitki,meyveyi güneşten korur. Hibrit gücü ile yüksek verimli. ÇEŞİDİN ÜSTÜN VASIFLARI Yüksek verim ve hastalık dayanımı.İç pazar ve ihracat için uygun, parlak renkli..
5,00TL
        Açık tarla yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. - Bitki güçlü gövde yapısına sahip, sap kısmı geniş, uç kısmına doğru sivrileşen verimli bir çeşittir. - Bitki 40-60 cm boyundadır.  - Meyveler ufak ve konik yapıda olup 3,5-4 cm uzunluğunda ve ortalama 10-15 g..
5,00TL
Standart Kandil Dolma Biber Fidesi
Popüler
" Erkenci üretime ve açık tarla koşullarına uygun , dolmalık biber çeşitidir. Bitki çok dallanan,bodur tipli bir yapıdadır. Meyveler 7-8 cm uzunluğunda , 5-6 cm çapında , 3-4 loblu , 2 mm et kalınlığında ve yeşil renklidir.  Meyve dış kabuğu ince ve meyve eti tatlıdır.  Meyve aşa..
6,00TL
MEYVE ÖZELLİKLERİ Koyu yeşil renkli, 4 loblu,ince kabuklu kaliteli meyve. BİTKİ YAPISI Güçlü Dayanımlı bitki. Yüksek verimli. Kısa boğumlu. ÇEŞİDİN ÜSTÜN VASIFLARI Yüksek verim ve hastalık dayanımı. İç pazar ve ihracat için uygun, parlak renkli, kaliteli meyve. Güçlü bitki meyveyi güneşten..
6,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 92 (8 Sayfa)