Menu
Sepet

Lahana Fidesi


Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kırmızı lahana fidesi
Kırmızı lahana çeşitlerimiz döneme göre değiştiğinden dolayı lütfen bilgi alınız.  Kırmızı Lahana        BEJO 3050 F1 ..
0,35TL
Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: beyaz lahana fidesi
  Aşağıdaki Çeşitlerden Herhangi Bisirisini Alabilirsiniz   Sofralık        MADDOX F1   ..
0,35TL
Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 90 – 95 günlük, orta erkenci, yuvarlak bir çeşittir. Koyu kırmızı, parlak ve lifsiz bir yapıya sahiptir. Hasadı gecikse de yemek kalitesi bozulmaz. Yaprak sayısı oldukça fazladır. Halkalı yaprak lekesi (alternaria brassicae) ve kış..
0,35TL
Brand: Asgen Tohum Model: Emon F1 Kırmızı Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 85 - 90 günlük, orta erkenci bir çeşittir. Koyu kırmızı, parlak ve lifsiz bir yapıya sahiptir. Verimli bir çeşittir. Hasadı gecikse de yemek kalitesi bozulmaz. Halkalı yaprak lekesi (alternaria brassicae) ve kışa karşı dayanıklıdır. ..
0,35TL
Gabari F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Gabari F1 Beyaz Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ İlkbahar yetiştiriciliğinde 70-75 gün, sonbahar yetiştiriciliğinde 80-85 günlük olup erkenci beyaz lahana çeşididir. Yassı şekilli baş oluşturur, ortalama baş ağırlığı 4 Kg’ dır. Baş, renk ve şekil itibariyle albenisi yüksektir. ..
0,35TL
Ören F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Ören F1 Beyaz Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 85 günlük beyaz lahana çeşididir. Baş şekli yassıdır, baş iç sap kısadır ve baş sıklığı çok iyidir. Baş ağırlığı yaklaşık 4 -  6 Kg arasındadır. Baş iç rengi beyazdır Damarlanma az ve incedir ama mevsimsel olarak az am..
0,35TL
Brand: Asgen Tohum Model: Hera F1 Beyaz Lahana Fidesi
85 – 90 günlük, orta erkenci, yuvarlak bir çeşittir. Yaprak sayısı oldukça fazladır. İç sıklığı düzgündür. Hasadı gecikse de sapa kalkma yapmaz, damarsız bir yapıya sahiptir. Kışa karşı dayanıklıdır.   ..
0,35TL
Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi
En önemli özelliği turşuda iyi renk tutmasıdır. Orta erkenci, 100-105 günlük bir çeşittir. Yuvarlak yapıya sahiptir, ortalama meyve ağırlığı 5-6 Kg`dir. Hasat gecikse de sapa kalkma yapmaz. Damarsız bir yapısı vardır. Yaprak sayısı olduk&cced..
0,35TL
Yazgülü F1  Lahana Fidesi Yazgülü F1  Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Acun Tohum Model: Yazgülü F1 Lahana Fidesi
    Özellikleri Meyvenin Şekli hafif yuvarlağımsı yassıdır.  Albenili ve mükemmel üniform bir gelişme gösterir. Sıcağa karşı oldukça dayanıklıdır. Sofralık ve özellikle sarmalık olarak kullanılır. Meyvenin ortalama ağırlığı 4kg'dır. Yetiştirme Şartları Erken..
0,35TL
Alex F1 Kırmızı Lahana Fidesi Alex F1 Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: HM Clause Model: Alex F1 Kırmızı Lahana Fidesi
  " Özellikleri Hafif yuvarlak meyve şekli, sıkı bir baş yapısı ve çok koyu kırmızı baş rengi vardır. Sık dikime uygundur. Sofralıktır ve lezzetlidir. Mükemmel buğuludur. Yetiştirme Şartları Tarlada yetiştiricilik için önerilir. Orta Erkencidir. 70 - 75 günlüktür. ..
0,35TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)