Menu
Sepet

SYNGENTA

Brand: SYNGENTA Model: Odipus F1
Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta e..
1,55TL
Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Presidential Düz Marul Fidesi
    Resimler ürünün kendi resmidir müşterilerimiz göndermiştir  Baharlık ve yaz üretimine uygundur. Yağlı ve gevrek yapısı ile lezzetli, sapa kalkmaya mukavemetlidir. Örtü altı ve açık alan üretimine uygun, kapalı baş yapısı ile verimlidir. Güçlü yaprakları i..
0,23TL
Brand: SYNGENTA Model: İkram F1 Salkım Domates Fidesi
  Antalya, Kumluca, Fethiye, Mersin bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar. Her şartta meyve renk ve kalitesi yüksektir.  Uzun raf ömrüne sahiptir (İhracat dostu). Yüksek adaptasyon kabiliyeti vardır.  Blotchy yapmaz (kışlık dikimler). Ağustos sonu - Eylül ar..
1,50TL
Brand: SYNGENTA Model: Crimson Tide F1 Karpuz Fidesi
Teknik özellikler : Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir. Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir. Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok..
1,00TL
Newton F1 Sırık Domates Fidesi Newton F1 Sırık Domates Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Newton F1 Sırık Domates Fidesi
Antalya, Kumluca, Fethiye, Mersin, Hatay ve yayla bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar.  Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz). Düşük ışıklanma şartlarında yüksek renk alma özelliği vardır.  Yüksek adaptasyon kabiliyetine sahiptir.&nbs..
1,50TL
Aşılı Torry F1 Domates Fidesi Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: SYNGENTA Model: Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
  Antalya, Kumluca, Fethiye, Elmalı (yayla-erken bahar) bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar.  Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz). Düşük ışıklanma şartlarında renk alması mümkündür.  Güçlü bitki / yüksek verime sahiptir...
3,55TL
Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi
Popüler -14 %
Brand: SYNGENTA Model: Aşılı Starburst F1
    Orta erkenci özelliği olan Aşılı Starbust F1, tünel, alçak tünel ve açık tarla üretimine uygundur. Oval ala karpuz tipinde hibrid bir çeşittir. Bitki yapısı olukça güçlü olan çeşidimiz, ortalama 11-13 kg. meyve büyüklüğüne sahiptir. Meyve beyaz renk üzerine koyu yeşi..
2,80TL 2,40TL
Brand: SYNGENTA Model: Karnabit F1 Karnabahar Fidesi
  Mükemmel kapama ve güçlü bitki yapısına sahiptir. Dikim sonrası 80 - 90 günde olgunlaşma görülür. Yüksek floret yapısı ile kademeli hasada uygunluk sağlar. Bitki örtüsü çok güçlü olup meyveyi tamamen..
0,35TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)