Ana Menu
Sepet

SYNGENTA

Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta e..
2,55TL Vergiler Hariç:2,55TL
Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi
Popüler
    Resimler ürünün kendi resmidir müşterilerimiz göndermiştir  Baharlık ve yaz üretimine uygundur. Yağlı ve gevrek yapısı ile lezzetli, sapa kalkmaya mukavemetlidir. Örtü altı ve açık alan üretimine uygun, kapalı baş yapısı ile verimlidir. Güçlü yaprakları i..
0,55TL Vergiler Hariç:0,55TL
Teknik özellikler : Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir. Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir. Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok..
1,75TL Vergiler Hariç:1,75TL
Newton F1 Sırık Domates Fidesi Newton F1 Sırık Domates Fidesi
Popüler
Antalya, Kumluca, Fethiye, Mersin, Hatay ve yayla bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar.  Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz). Düşük ışıklanma şartlarında yüksek renk alma özelliği vardır.  Yüksek adaptasyon kabiliyetine sahiptir.&nbs..
2,45TL Vergiler Hariç:2,45TL
Aşılı Torry F1 Domates Fidesi Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
Popüler
  Antalya, Kumluca, Fethiye, Elmalı (yayla-erken bahar) bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar.  Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz). Düşük ışıklanma şartlarında renk alması mümkündür.  Güçlü bitki / yüksek verime sahiptir...
8,10TL Vergiler Hariç:8,10TL
  Mükemmel kapama ve güçlü bitki yapısına sahiptir. Dikim sonrası 80 - 90 günde olgunlaşma görülür. Yüksek floret yapısı ile kademeli hasada uygunluk sağlar. Bitki örtüsü çok güçlü olup meyveyi tamamen..
0,53TL Vergiler Hariç:0,53TL
  Erkencidir ve hasad aralığı kısadır. Yüksek verimlidir. Meyvesi kalitesinin halde ki albenisi çok yüksektir. Kalix (kirpik) canlı ve gösterişlidir, tazeliğini uzun süre korur. Her salkımdaki meyveleri uniformdur. Güçlü bitki ve kök ya..
1,90TL Vergiler Hariç:1,90TL
Çok erkenci ve yüksek verimli, Yüksek kaliteli meyve standardı ve lezzeti  her pazara hitap eden tüccar dostu, Kaliks (kirpik) kalitesini ve tazeliğini uzun süre korur, Yeşil hasata uygun, Uzun raf ömrü ile ihracatçının tercihi.   Hastal..
3,20TL Vergiler Hariç:3,20TL
* Orta geçci bir çeşitir, dikim sonrası 78-82 günde olgunlaşır * Sonbahar – Kış – Yaz dikimine uygun yüksek verimlidir. * Düzgün floret yapısı, üstten dallanma, küçük ve sık tomurcuk yapısı ile sanayiye uygundur. * Yan dalla..
0,74TL Vergiler Hariç:0,74TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)