Ana Menu
Sepet

Seminis Tohum

Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Starburst orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunl..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Aşılı Odipus F1 Karpuz Fidesi Aşılı Odipus F1 Karpuz Fidesi
Popüler
" Bitki Tipi: Çok Güçlü Erkencilik: Geççi Meyve Büyüklüğü (kg): 13-16 Meyve Eti Rengi: Koyu Kırmızı Meyve Şekli: Oblong Meyve Tipi: Çizgili Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakla..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
    Kısa sürede yüksek verim verir. Mükemmel hastalık dayanımına sahiptir. Boğum araları kısa olup sürgün vermez Yüksek Hastalık Dayanımı (HR) Px Orta Hastalık Dayanımı (IR) CMV/CVYV Alt Segmentasyon Geç Bahar/Yazlık Meyve Uzunluğu 17-..
1,95TL Vergiler Hariç:1,95TL
Pata Negra F1 Siyah Karpuz Fidesi Pata Negra F1 Siyah Karpuz Fidesi
Popüler
  Sugar Baby tipinde hibrit siyah karpuzdur. Orta güçlü bitki yapısına sahiptir. Meyvesi yuvarlak şekildedir. Tünel, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygundur.  Orta Hastalık Dayanımı (IR) FON1 Ürün Segmentasyonu ..
2,45TL Vergiler Hariç:2,45TL
Meyveler Beith Alpha tipinde ve daha gösterişli görünüme sahiptir. Silindirik, çiçek burnuna doğru sivricedir. Yüksek adaptasyon yeteneğine ve geleneksel tarla salatalığı tat ve aromasına sahiptir. Soğuk ilkbahar aylarında alçak tünel altın..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
Güçlü meyve yapısına sahiptir. Bitki yapısı meyveyi tamemen kapatır. Meyveleri serttir ve aynı zamanda çok iyi renk alır.    Yüksek Hastalık Dayanımı (HR) TSWV/Ad/Fol:0.1/Sbl/SI/Ss/Va:0/Vd:0 Orta Hastalık Dayanımı (IR) TYLCV/Ma/Mj/Mi ..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
  Teknik özellikler : Açık alan üretimine uygun, orta erkenci çeşitimizdir. Yuvarlak, hafif basık, 180-200g , 1.800-2.200 bitki/da özelliğindedir. Üstün meyve kapaması, yeşil omuz yapmayan, kaliteli meyvesi vardır. Değişik iklim adaptasyonu, sıcak..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
* İronman F1, orta erkenci olarak gelişen yaklaşık 85-90 günde hasada gelebilen hibrid birokoli çeşittir. * Bitkisi orta güçte olup, yaklaşık bitki yüksekliği 65-70 cm. * Baş yapısı kubbemsi şekildedir ve oldukça sıkı yapılıdır. * Hasat olgunluğuna erişmiş ana ..
0,84TL Vergiler Hariç:0,84TL
Meyveleri Beit Alpha tipindedir. Meyveler silindirik ve oldukça düzgündür. Uzun hasat periyordu, sıcak iklim koşullarına yüksek performans göstermektedir. ..
1,65TL Vergiler Hariç:1,65TL
Alt segmentasyon LEB Meyve Rengi Orta Yeşil Meyve Şekli Silindirik Bitki Yapısı Kapalı BİTKİ GÜCÜ Güçlü Ortalama Olgunlaşma Süresi Geçci ..
1,60TL Vergiler Hariç:1,60TL
Fide olarak dikimden itibaren 75-90 günde hasat olgunluğuna ulaşır.Güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyve kapatması iyi olan bir çeşidimizidir.     Alt Segmentasyon Açık Tarla   KAFA TİPİ Orta Tipi T&uu..
0,84TL Vergiler Hariç:0,84TL
Güçlü bitki yapısına sahiptir. Meyveyi burarak kapatan,  beyaz meyvesi olan bir çeşidimizdir. Kafa tipi Geniş.   ..
0,84TL Vergiler Hariç:0,84TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)