Ana Menu
Sepet

Rijk Zwaan

Anamur F1 Patlıcan Fidesi Anamur F1 Patlıcan Fidesi
Popüler
" ÇOK ERKENCİ,HASAT ARASI ÇOK KISA SİMSİYAH MEYVE ÇOK VERİMLİ RAF ÖMRÜ ÇOK UZUN DİKENSİZ MEYVESİ VAR, ÇOK GÜÇLÜ VE KAPALI BİTKİ YAPISI. HASAT SÜRESİ UZUNDUR,MEYVE YAPISI STANDART VE KALİTELİDİR. SOĞUĞA ve SICAĞA DAYANIKLIDIR VE YAPRAK SARARMASI OLMAZ ..
5,50TL Vergiler Hariç:5,50TL
Ürün Özellikleri ; Bitki Kuvveti   Güçlü   Yapraklanma   Yatay   Boğum Araları   Orta   Verimi   Yüksek   MEYVE ÖZELLİKLERİ   ..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Carmesi Kırımızı Marul Fidesi Carmesi Kırımızı Marul Fidesi
Popüler
    Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlı Koyu kırmızı renk Güçlü ve büyük baş yapısı     ..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Çeşit kodu     22-32 RZ Ürün Tipi     Mini      HR direnç Ccu/Px (ex Sf)   Uygunluk          IR direnç CMV/CVYV/PRSV/WMV/ZYMV   Tanım Mini hıyar..
9,00TL Vergiler Hariç:9,00TL
Cartagenas İceberg Marul Fidesi Cartagenas İceberg Marul Fidesi
Popüler
    Salinas tipi iceberg marul Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımı Yavaş sapa kalkma özelliği Büyük baş yapısı Yaprak uç yanıklığına ( tipburn ) dayanıklı Hastalık Dayanımı: Bl:16,21,23,32/Nr:0  ..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Cervantes Düz Marul Fidesi Cervantes Düz Marul Fidesi
Popüler
Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlı Orta yeşil renkte iri baş yapısı Yavaş sapa kalkma özelliği Çeşit kodu    Ürün Tipi            HR direnç 41-16 RZ       Yedikule          Bl:16-28,..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur) Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir.  Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz.  Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapı..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Açık tarla, Örtü Altı Güz ve Bahar yetiştiriciliğine uygun Bitki yapısı orta güçlü ve yan dal oluşumu fazla Spotted Wilt virüsüne dayanıklı Parlak koyu yeşil meyve rengi %100 tatlı sivri biber Yüksek meyve tutumu ve erkencilik   Hastalık..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
, 120-140 günde olgunlaşan, güçlü bitki yapısına sahiptir Bitki rengi mavimsi yeşil renktedir Meyvesi hafif basık oval Otalama meyve ağırlığı 3,5-7 kg Meyvesi düzenli iç yapıya sahiptir Yapraklar tatlı, az damarlı ve orta kalınlıkta Taze tüketim ve sanayi t..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
* Örtü Altı Erken Sonbahar yetiştiriciliğine uygun * Mini hıyar * Güçlü bitki yapısı * Sıcak dönemde yüksek erkek çiçek toleransı ( güçlü dişi çiçeklilik) * Uzun hasat dönemi ve telden sonra yüksek verim *..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)