Ana Menu
Sepet

Özel Çeşitler

Çilek Fidesi Çilek Fidesi
-12 % -12 %
  Bu Çilek Özel üretimdir tümü hindistan cevisi kabuğunda üretilmekter mükemmel lezzet    Albion çilek çeşidi erkenci bir çeşittir. Yediveren özellikte olup yıl boyunca verim verir. Soğuk bölgeler için uygundur. Sahil bölgelerde de çok sıkıntı çıkarmaz. Orta d..
1,00TL 0,88TL Vergiler Hariç:0,88TL
Albion Çilek Fidesi Albion Çilek Fidesi
Popüler -12 % -12 %
Albion çilek çeşidi erkenci bir çeşittir. Yediveren özellikte olup yıl boyunca verim verir. Soğuk bölgeler için uygundur. Sahil bölgelerde de çok sıkıntı çıkarmaz. Orta derecede gün nötr olup hem yayla da hem kıyı şeridinde başarı ile yetiştirilebilir. Orta irilikte meyveleri sezo..
1,00TL 0,88TL Vergiler Hariç:0,88TL
Kero F1 Sanayi Tipi Salçalık Domates Fidesi Kero F1 Sanayi Tipi Salçalık Domates Fidesi
Popüler
Sanayi tipi oturak domates  Baharlık ekim 120 gr ortalama ağırlığı, 7mm etli Parlak kırmızı renkli Mükemmel bir tat Üniform meyve, sobü Salçalık, küp kesim taze tüketim..
0,45TL Vergiler Hariç:0,45TL
Top Fesleğen Fidesi Top Fesleğen Fidesi
Popüler
Tek yıllık ve genellikle ılıman bölgelerde yetişen aromatik bir bitkidir. Boyları genellikle 25 ile 30 cm arasında, yeşil yapraklarıyumuşak ve küçük olup şekil olarak ise top görünümlüdür İsmini de buradan alır. Season sonuna doğru ninik bey..
0,45TL Vergiler Hariç:0,45TL
İstiridye Mantarı Tohumu Miseli İstiridye Mantarı Tohumu Miseli
Kapıda Ödeme Ücretsiz Kargo
  Model: Hk-35 İthal Tohum   Görünen Fiyat 1 kg için dir. Miktar Çoğalırsa Fiyatta Düşecektir.  Siparişnizi verirken Kütükte mi yoksa Komposttamı kullanacağınızı bize bildirin hediyeleri ona göre gönderiyoruz.   MİSELLER KOMPOSTTA VEYA KÜTÜKTE BEYAZLAR E..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bilgi Panosu
Sitemizde satılan tüm dezenfektan ürünleri üretim belgeli ve lisanslıdır . #BizBizeYeterizTürkiyem