Ana Menu
Sepet

Özel Çeşitler

Brand: Fidebahcesi Model: Çilek Fidesi (Çilek)
    Bahçenizde , Balkonunuzda yetiştirebileceğiniz son kalite yediveren çilek fideleri    ..
1,00TL
Albion Çilek Fidesi Albion Çilek Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Albion Çilek Fidesi
Albion çilek çeşidi erkenci bir çeşittir. Yediveren özellikte olup yıl boyunca verim verir. Soğuk bölgeler için uygundur. Sahil bölgelerde de çok sıkıntı çıkarmaz. Orta derecede gün nötr olup hem yayla da hem kıyı şe..
0,85TL
Kero F1 Sanayi Tipi Salçalık Domates Fidesi Kero F1 Sanayi Tipi Salçalık Domates Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Kero F1 Sanayi Tipi Salçalık Domates Fidesi
Sanayi tipi oturak domates  Baharlık ekim 120 gr ortalama ağırlığı, 7mm etli Parlak kırmızı renkli Mükemmel bir tat Üniform meyve, sobü Salçalık, küp kesim taze tüketim..
0,45TL
Brand: Fidebahcesi Model: Kamkat Fidanı Tüplü
  Kamkat Fidanı narenciye çeşitleri içinde en küçük meyvesi olanıdır. Kamkat Fidanı diğer narenciye çeşitlerinin yetiştiği ortamda yetiştirilebilir. Kamkat Fidanı İç mekanlarda da saksıda yetiştirilmesi mümküm olup, meyveleri kabuğu ..
35,00TL
Top Fesleğen Fidesi Top Fesleğen Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Top Fesleğen Fidesi
Tek yıllık ve genellikle ılıman bölgelerde yetişen aromatik bir bitkidir. Boyları genellikle 25 ile 30 cm arasında, yeşil yapraklarıyumuşak ve küçük olup şekil olarak ise top görünümlüdür İsmini de buradan alır. Season sonuna doğru ninik bey..
0,35TL
Brand: Fidebahcesi Model: Lavanta Fidesi
      Son yıllarda ilaç, kozmetik, parfümeri ve gıda olarak kullanılan ve ihracatta önemli payları olan tıbbi ve aromatik bitkilerin tarımı giderek yaygınlaşmaktadır. Lavanta bitkisi, 1 m’ye kadar boylanabilen, yarı çalımsı, çok yıllık bir bitkidir.Susuz alanlarda da yet..
2,10TL
İstiridye Mantarı Tohumu Miseli İstiridye Mantarı Tohumu Miseli
Kapıda Ödeme Ücretsiz Kargo
Brand: Fidebahcesi Model: İstiridye Mantarı Tohumu Miseli
  Model: Hk-35 İthal Tohum   Görünen Fiyat 1 kg için dir. Miktar Çoğalırsa Fiyatta Düşecektir.  Siparişnizi verirken Kütükte mi yoksa Komposttamı kullanacağınızı bize bildirin hediyeleri ona göre gönderiyoruz.   MİSELLER KOMPOSTTA VEYA KÜTÜKTE BEYAZLAR E..
40,00TL
Gojiberry (Kurt Üzümü Fidanı )
Yeni
Model: Gojiberry (Kurt Üzümü Fidanı )
     İlk Ekildiği Yıl Ürün Alabilirsiniz  3 yıl Yıl tam Hasat alınabilir  Arıcılıkta En Üst Seviyedeki Bir Bitki Sürekli Verim Alınabilir  Günlük 1 Lt Su Verilir İlkbaharda Çiçek Açar ..
20,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)