Ana Menu
Sepet

Manier Tohum

  Yeni çeşitlerimizden mini-multi hıyar segmentinde yer alan ATOM F1 çiftçilerden büyük ilgi görüyor. Geç güz ve bahar dönemlerine uygun olan ATOM F1, lezzeti ve uzun raf ömrü ile kendi segmentinde pazar lideri olmaya hazır..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Verimli ve kaliteli meyve Sera tünel ve erken bahar açık alan kabak yetiştiriciliği için geliştirilmiş verimli bir çeşittir. Meyveler çok kaliteli, hasat ve sonrasındaki çizilmelere karşı dayanıklıdır. Yüzeyi parlak, silindirik ortalama 20x7 cm. dir. İhracat ve iç piyasada tercih edilen d..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Nergis F1 Oturak Domates Fidesi Nergis F1 Oturak Domates Fidesi
Popüler
  Tswv’ye dayanıklı Domates lekeli solgunluk virüsüne dayanıklıdır ve oturak bir çeşittir. Meyveler çok sert, raf ömrü uzun, koyu kırmızıdır. Sıcak havalara ve nematoda toleranslıdır. Güçlü bitki yapısına sahip, çok verimli, er..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
  Söbe Kokteyl tipi Söbe Kokteyl tipi sırık çeşittir. Bitki yapısı güçlü verimli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır. Ayrıca Tylcv virüsüne toleranslıdır. Salkım yapısı düzgün, meyveler parlak kırmızıdır. Örtü altı güz - bahar ve tek sezon üretimleri için uygundur. Çeşit: Sembol M.Ağır..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)