Ana Menu
Sepet

Kavun Tohumları

Brand: Argeto Model: Afra F1 Galia Tipi Kavun Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Orta erkenci, güçlü ve çok verimli. Meyve: Galia tipi, mükemmel ağ yapısı, oval meyve şekli, meyve et rengi hafif yeşilimsi, şeker oranı iyi, raf ömr..
300,00TL
Brand: Argeto Model: Arıkan F1 Ananas Tipi Kavun Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, orta erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyve șekli, meyve et rengi açık krem,..
300,00TL
Brand: Argeto Model: Balkaya F1 Galia Tipi Kavun Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü ve çok verimli. Meyve: Galia tipi, mükemmel ağ yapısı, yuvarlak meyve şekli çok güzel, et rengi hafif yeşilimsi, şeker oranı yüksek,..
300,00TL
Brand: Argeto Model: Ballık F1 Ananas Tipi Kavun Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyve șekli, meyve et rengi turuncu, çok mükemmel ge..
300,00TL
Brand: Argeto Model: Balşeker F1 Ananas Tipi Kavun Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyve șekli, meyve et rengi turuncumsu krem, șeker ..
300,00TL
Minimiks F1 kavun Tohumu Minimiks F1 kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Minimiks F1
Bitki Charentias kavun, çok erkenci, küçük koyu yeşil yapraklı. HR: MNSV, Fom 0-2 IR: Pcu Meyve Hafif oval, meyve et rengi turuncu, 1 - 1,5 kg, kabuk rengi açık yeşil, şeritli, çıtırlanma çok iyi, çatlama yok. Yetiştirme Dönemi Sera, al&c..
0,00TL
Sancar F1 Kavun Tohumu Sancar F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Sancar F1
Bitki Kantalop tipi kavun, güçlü, erkenci, verimli. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Hafif oval, meyve et rengi turuncu, çıtırlanma iyi, 3-4 kg, raf ömrü uzun, tat ve aroması iyi. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. Adet..
0,00TL
Canpolat F1 Kavun Tohumu Canpolat F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Canpolat F1
Bitki Piel de sapo kavun, güçlü, erkenci. HR: Fom 0-2 Meyve Oval yuva tipi, meyve kabuğu yeşil, çıtırlanma az, meyve et rengi beyaz, 3-4 kg, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. Adet : 1000 ..
0,00TL
Işıl F1 Kavun Tohumu Işıl F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Işıl F1
Bitki Kanarya kavun, çok erkenci, orta güçlü bitki. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Hafif oval, et rengi beyaz, gevrek,  meyve dış rengi sarı, hafif dalgalı, 1,5 - 2,5 kg, tat çok iyi, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak t&uum..
0,00TL
Mavi F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Mavi F1
Bitki Kırkağaç kavun, güçlü, erkenci, bitkinin meyveyi örtmesi iyi. Meyve Oval, 3-4 kg, meyve et rengi beyaz ve çekirdek evi  hafif turuncu, kabukta turuncu-sarı renk baskın, tat ve aroma çok iyi, raf ömrü çok yüksek. Yetişti..
0,00TL
Lokum F1 Kavun Tohumu Lokum F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Lokum F1
Bitki Ananas kavun, güçlü, erkenci, verimli. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Oval, 2-2,5 kg, sarı-turuncu renk, kabuk çok iyi çıtırlı, aroma ve tat çok iyi. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. Adet : 1000 ..
0,00TL
Yeniay F1 Kavun Tohumu Yeniay F1 Kavun Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Yeniay F1
Bitki Ananas kavun, güçlü, orta erken, yüksek verimli. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Oval, meyve et rengi turuncu, çekirdek evi küçük, çıtırlanma çok iyi, 3-4 kg, tat ve aroması çok iyi, uzun raf ömrü. Yetiştirme D..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)