Menu
Sepet

Hazırda Olan Fideler

Kuzeyköy F1 Domates Fidesi Kuzeyköy F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: Pozitif Tohum Model: Kuzeyköy f1
  İlkbahar Ürün Dönemine  Açık Tarla Oturak ve Açıkta Sırık Tarımına Uygundur Semideterminate ( Yarı Bodur Yer Tipi Oturak) Kök başına verim 7- 15 kg arasındadır ortalama tane verimi 300 gr Basık ve çok dilimli kırmızı meyveli gerçek köy domatesi lezzet ve..
0,95TL
İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: iceberg marul
Iceberg marul fidesi toptan siparişi alınır. Elimizde 12 Ay boyunca dönemine uygun iceberg marul fidesi bulunmaktadır.   Çeşitler: Robinson F1 Silvinas F1 Bombalo F1 Gloria F1 Daphne F1  Patagonya F1 Cartegenes F1  Silvinas F1..
0,25TL
Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kıvırcık marul fidesi
    Tüm Kıvırcık Marulları nın Üretimini Yapıyoruz.  Marul Fideleri İçin  http://www.fidefabrikasi.com/Marul-Fidesi linkini Tıklayın.    Özel Atım Talepleriniz İçin Bizi Arayın : 0553 843 2012  ..
0,20TL
Yedikule Düz Marul Fidesi Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Yedikule Marul
      Yedikele düz marul filerimiz 0.16 krş dan alabilirsiniz çeşidine göre fiyar değişikliği olabilir    Bitez , Presidential, Manavert   Çeşit bilgisi için : 05538432012 den bilgi alabilirsiniz ..
0,20TL
Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kırmızı lahana fidesi
Kırmızı lahana çeşitlerimiz döneme göre değiştiğinden dolayı lütfen bilgi alınız.  Kırmızı Lahana        BEJO 3050 F1 ..
0,30TL
Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: beyaz lahana fidesi
  Aşağıdaki Çeşitlerden Herhangi Bisirisini Alabilirsiniz   Sofralık        MADDOX F1   ..
0,30TL
Karnabahar Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: karnabahar fidesi
Karnabahar çeşitlerimiz döneme göre değiştiğinden dolayı lütfen bilgi alınız. PAMPLONA F1 PATSY F1 ALTAMIRA F1 STARGATE F1 SEVILLA F1 FLAMENCO F1 ORTONA F1 TARIFA F1 SABADEL F1 ENCANTO F1 MEGAN F1   ?  Orta    FAVOLA F1 &n..
0,25TL
Brokoli Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: brokoli fidesi
Brokoli çeşitlerimiz döneme göre değişiklik gösterdiğinden dolayı lütfen bilgi alınız. Fiyatlar fidelerin viol gözüne göre değişiklik gösterebilir.  Brokoli       ..
0,25TL
Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır. S..
0,18TL
Bombola İceberg Marul Fidesi Bombola İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bombola İceberg Marul Fidesi
  İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koş..
0,22TL
Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Caipira Kıvırcık Marul Fidesi (Şakira)
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Serin kar..
0,18TL
Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Lital marul tipindedir. Orta erkenci ve güzlük bir çeşittir. Dürülmesi sıkıdır, çok yapraklı ve ağır basar. Hafif açık renkli, çok gevrek ve lezzetlidir. Sapa kalkması çok geçtir ve sıcaklara dayanım..
0,18TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)