Ana Menu
Sepet

Hazırda Olan Fideler

Troy F1 Oturak Domates Troy F1 Oturak Domates
Popüler
Brand: Sakata Tohum Model: Troy F1 Oturak Domates
* Erkencilik : Orta * Meyve Ağırlığı (gr) : 250-300 * Bitki Gücü : Çok  güçlü * Meyve Şekli :Yassı yuvarlak * Hastalık Dayanımı : Vd:0 / Fol:0,1 / Aal / Ss..
0,75TL
Brand: Güz Tarım Model: Malazgirt F1 Hıyar Fidesi
  İlkbahar ve sonbahar dikimlerine çok uygun partenokarpik bir çeşittir. Çok erkenci olup kuvvetli bitki yapısına sahiptir. Meyve rengi parlak koyu yeşil, oluklu 17-18 cm. uzunluğundadır. Meyveler hafif boyunlu olup, meyve sapı ve çiçek sapı uzundur..
1,20TL
Kuzeyköy F1 Domates Fidesi Kuzeyköy F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: Pozitif Tohum Model: Kuzeyköy f1
  İlkbahar Ürün Dönemine  Açık Tarla Oturak ve Açıkta Sırık Tarımına Uygundur Semideterminate ( Yarı Bodur Yer Tipi Oturak) Kök başına verim 7- 15 kg arasındadır ortalama tane verimi 300 gr Basık ve çok dilimli kırmızı meyveli gerçek köy domatesi lezzet ve..
1,05TL
İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: iceberg marul
Iceberg marul fidesi toptan siparişi alınır. Elimizde 12 Ay boyunca dönemine uygun iceberg marul fidesi bulunmaktadır.   Çeşitler: Robinson F1 Silvinas F1 Bombalo F1 Gloria F1 Daphne F1  Patagonya F1 Cartegenes F1  Silvinas F1..
0,28TL
Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kıvırcık marul fidesi
    Tüm Kıvırcık Marulları nın Üretimini Yapıyoruz.  Marul Fideleri İçin  http://www.fidefabrikasi.com/Marul-Fidesi linkini Tıklayın.    Özel Atım Talepleriniz İçin Bizi Arayın : 0553 843 2012  ..
0,22TL
Yedikule Düz Marul Fidesi Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: Yedikule Marul
        Bitez , Presidential, Manavert   Çeşit bilgisi için : 05538432012 den bilgi alabilirsiniz ..
0,22TL
Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: kırmızı lahana fidesi
Kırmızı lahana çeşitlerimiz döneme göre değiştiğinden dolayı lütfen bilgi alınız.  Kırmızı Lahana        BEJO 3050 F1 ..
0,35TL
Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: beyaz lahana fidesi
  Aşağıdaki Çeşitlerden Herhangi Bisirisini Alabilirsiniz   Sofralık        MADDOX F1   ..
0,35TL
Karnabahar Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: karnabahar fidesi
Karnabahar çeşitlerimiz döneme göre değiştiğinden dolayı lütfen bilgi alınız. PAMPLONA F1 PATSY F1 ALTAMIRA F1 STARGATE F1 SEVILLA F1 FLAMENCO F1 ORTONA F1 TARIFA F1 SABADEL F1 ENCANTO F1 MEGAN F1   ?  Orta    FAVOLA F1 &n..
0,35TL
Brokoli Fidesi
Popüler
Brand: Fidebahcesi Model: brokoli fidesi
Brokoli çeşitlerimiz döneme göre değişiklik gösterdiğinden dolayı lütfen bilgi alınız. Fiyatlar fidelerin viol gözüne göre değişiklik gösterebilir.  Brokoli       ..
0,35TL
Brand: Güz Tarım Model: Almira F1 Badem Tipi Hıyar Fidesi
      ÖRTÜ ALTI BADEM TİPİ İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu..
1,20TL
Alsancak F1 Domates Fidesi Alsancak F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: Yüksel Tohum Model: Alsancak F1
    Bitki Sırık domates, güçlü, boğum araları kısa, gür ve iri yapraklı, erkenci, yüksek verimli. HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1, Ff-5 IR: Ma, Mi, Mj Meyve       Salkımda 6 - 8 meyve. Sert ve kaliteli, kırmızı renk mükemmel. 180-200 gr raf ..
1,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)