Menu
Sepet

Gento Tohum

Joker F1 Karpuz Fidesi
Popüler
Brand: Gento Tohum Model: Joker F1 Karpuz Fidesi
      Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir. Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur.   Bitki   Bitki G..
0,85TL
Brand: Gento Tohum Model: Barokka F1
Ağırlık: 1 - 1,3 kg Derim süresi (gün): 90 - 100 Dönem: Haziran-Temmuz /Ağustos-Eylül Meyve rengi: Mavi - yeşil Meyve şekli: Kubbe yapılı Meyve yapısı: Kısa floretli Tüketim: Sofralı..
0,35TL
Brand: Gento Tohum Model: Barokka F1 Tohumu
Ağırlık: 1 - 1,3 kg Derim süresi (gün): 90 - 100 Dönem: Haziran-Temmuz /Ağustos-Eylül Meyve rengi: Mavi - yeşil Meyve şekli: Kubbe yapılı Meyve yapısı: Kısa floretli Tüketim: Sofralık ve s..
210,00TL
Baldo F1 Kavun Fidesi Galia Tipi Baldo F1 Kavun Fidesi Galia Tipi
Yeni
Brand: Gento Tohum Model: Baldo F1
    Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir. Çok Erkenci Meyve Kabuk Rengi Koyu Sarı - Turuncu Meyve Ağırlığı 1,5 - 2,5 kg Şekli Yuvarlak Raf Ömrü Uzun   Hastalıklara Dayanım : IR F0 - F1 , PM   &..
0,95TL
Karabey F1 Patlıcan Fidesi Karabey F1 Patlıcan Fidesi
Yeni
Brand: Gento Tohum Model: Karabey F1
    Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır.   Bitki Gücü Güçlü Erkencilik Erkenci..
0,75TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)