Ana Menu
Sepet

Bursa Tohum

Brand: Bursa Tohum Model: Büşra F1 Domates Fidesi
  Meyve Büyüklüğü 200-220 gr Meyve şekli Yuvarlak tır  Renginin parlak kırmızı olmasından dolayı albenisi yüksektir Sonbahar ve Erken ilkbahar Dikimne uygundur. Antalya'da bir Eylül'de dikilir. Hibrit bir çeşittir  İndeterminate  Soğuk ta performansi ..
1,00TL
Brand: Bursa Tohum Model: Karaefe F1 Patlıcan Fidesi
Yeni hibrit siyah patlıcan çeşidimizdir. Açık saha ve plastik tünel ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Çok güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri silindirik şekilde olup, 19-21 cm uzunluğundadır. Meyveleri siyah renkte olup..
0,75TL
Brand: Bursa Tohum Model: Bt 270 F1 Oturak Domates Fidesi
Oturak hibrit domates çeşididir. 200-250 gram meyve ağırlıklı, meyveleri sapı ile kopar. Yeşil gölge yapmaz. Olgunlaşınca tamamen kızarır. Orta erkencidir. Hem baharlık hem de güzlük yetiştiriciliğe uygundur. Bol yapraklı yapısı meyveleri güneşten korur. Meyveleri çok sert olup, nakliyeye..
0,75TL
Burkalem Tatlı Kıl Sivri Biber Fidesi Burkalem Tatlı Kıl Sivri Biber Fidesi
Popüler
Brand: Bursa Tohum Model: Burkalem Tatlı Kıl Sivri Biber Fidesi
Sofralık tüketime uygundur. Meyveleri körüksüzdür. Meyve uzunluğu 25 cm.'dir. Çok verimli bir çeşittir. Meyve kalitesi çok yüksektir. Tatlı bir çeşittir. ..
0,55TL
Brand: Bursa Tohum Model: Aykara F1 Patlıcan Fidesi
Açık saha üretimine uygundur. Meyve uzunluğu 30-35 cm'dir. Meyve rengi parlak siyahtır. Ucu sivridir. Sapı dikensizdir. ..
0,75TL
Brand: Bursa Tohum Model: Karanta F1 Patlıcan Fidesi
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur. Gûçlü bitki yapısına sahiptir. Erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir. Meyveleri 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik yapıdadır. Parlak siyah renktedir. Albenisi yûksektir. Çok Iezzetlidir. Sapı dikensizdir.V..
0,85TL
Brand: Bursa Tohum Model: Trilob Üçburun Biber Fidesi
  Üçburun tipi biber çeşidimizdir. Plastik tünel ve açık saha yetiştiriciliğine uygundur. Meyveleri 10-12 cm. uzunluğunda, 2,5-3 cm. çapındadır. Düzgün şekillidir. YeşiI renklidir. Meyveleri gevrek yapıda olup, yemesi zevk verir. Özell..
0,90TL
Brand: Bursa Tohum Model: Bıldırcın F1 Ala Patlıcan Fidesi
  Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etiidir. Türk damak tadına çok uygun, tam karnıyarıklık, son derece lezzetli bir patlıcandır. Sapı dikensizdir. Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 17-20 cm. uzunluğundadır. Yükse..
0,80TL
Brand: Bursa Tohum Model: Manisa Çizgili F1
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur. Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 20-23 cm. uzunluğundadır. Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etlidir. Sapı dikensizdir. Yüksek verimlidir ..
0,95TL
Brand: Bursa Tohum Model: Çantalı F1
Açık saha yetiştlriciliğine uygundur. Ege bölgesi Pazar isteklerine çok uygun, iri yuvarlak ve dilimli meyvelidir. VerticilIium'a tolerantlıdır. Güçlü bitki yapısına sahiptir. Meyve ağırlığı ortalama 300-350 gramdır. K?zlemeye ve kızartmaya çok..
0,65TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)