Ana Menu
Sepet

Bitki Besinleri

Bu kategori de satışı olan ürünler tamanen organiktir kimyasal içermez bahçenizde, hobi bahçenizde yada seranızda organik ürünler yetiştirmek için bu ürünlerden mutlaka denemelesiniz iyi alışverişler

Aradığınız ürün yada ürünleri bulamadıysanız  bizi mutlaka arayın 05538432012

 

Sararan Yapraklar İçin Bitki Besini Sararan Yapraklar İçin Bitki Besini
Yeni
   GENEL ÖZELLİKLER :   ZANA BİTKİ BESİNİ, Tüm Bitkilerin Yapraklarının Yeşil Olmasını Sağlayan KLOROFİL Maddesinin Faaliyetlerini Arttırarak Daha Yeşil Yapraklara Ve Bitkinizin İhtiyacı Olan Bitki Besin Elementlerini De İçerdiğinden, Daha Sağlıklı Sağlıklı Bitkilere Sahip Ola..
19,90TL Vergiler Hariç:19,90TL
Kaktüs Ve Sukulent İçin Bitki Besini Kaktüs Ve Sukulent İçin Bitki Besini
Yeni
  KULLANIM :  Yapraktan ve Sulama Suyu İle Doğrudan Saksı Toprağına Vererek Kullanabilirsiniz. Saksı Altına Yerleştirilen Tabaktan Da Verebilirsiniz. 1 Kapak 2 Litre Temiz Suyla Karıştırılır Ve Uygulama Yapılır. Ayda 1 Uygulama Önerilir. Kaktüs Ve Sukkulent Bitkilerin Sağlıklı Gelişmesi..
19,90TL Vergiler Hariç:19,90TL
Daha Yeşil Yapraklar İçin Bitki Besini Daha Yeşil Yapraklar İçin Bitki Besini
Yeni
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:      Çiçeksiz, Yeşil Yapraklı Bitkiler İçin Özel Olarak Hazırlanmış İdeal Bir Karışımdır. Tüm Makro Ve Mikro Besin Maddelerini İçermektedir Özel Formulü Bitkiler Tarafından Kolayca Alınmasını Sağlar.  Bitkilerin Doğal Dengesini Ayarlar, Sağlıklı Ve Daya..
19,90TL Vergiler Hariç:19,90TL
Çiçek Açan Süs Bitkileri Besini Çiçek Açan Süs Bitkileri Besini
Yeni
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Çiçek Açan Süs Bitkileri İçin Özel Olarak Hazırlanmış, İdeal Bir Sıvı Gübredir. Çiçek Açan Bitkilerin İhtiyacı Olan Tüm Makro ve Mikro Besin Madddelerini İçerir. Özel Formülü İle Bitkiler Tarafından Kolayca Alınabilir. Bitkilerinizin Doğal Dengesini Ayarlar, Sağlıklı Ve ..
19,90TL Vergiler Hariç:19,90TL
İç Mekan Bitkileri Besini İç Mekan Bitkileri Besini
Yeni
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:    ZANA BİTKİ BESİNİ, İç Mekan-Dış Mekan Ve Çiçekli-Çiçeksiz Tüm Bitkileriniz İçin Kullanabileceğiniz İdeal Bir Karışımdır. Tüm Makro Ve Mikro Besin Maddelerini İçeren, Özenle Hazırlanmış Bir Sıvı Gübredir.  Özel Formulü, Bitkiler Tarafından Kolayca Al..
19,90TL Vergiler Hariç:19,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)