Menu
Sepet

Asgen Tohum

Aydın Siyahı Patlıcan Aydın Siyahı Patlıcan
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Aydın Siyahı Patlıcan
-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir. -Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir. -Meyveler uzun düzgün şekilli..
0,50TL
Aytina F1 Oturak Domates Fidesi Aytina F1 Oturak Domates Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Aytina F1 Oturak Domates Fidesi
  Oturak, orta erkenci bir domates çeşittir, 75 günlüktür. Meyveleri mükemmel derecede serttir. Güneş yanığı yapmaz. Yaprakları meyveyi iyi örtmektedir. Meyveleri çok parlak kırmızı renkli ve 200-300 gr ağırlığındadır, çatlama yapmaz. İçi dolu, 6 loblu, uniform yapıda meyvey..
0,65TL
Brand: Asgen Tohum Model: Saros F1 Karnabahar Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Orta erkenci, 80-85 günlük bir çeşittir. Sonbahar hasadına uygundur. Çok beyaz renkli ve verimli bir çeşittir. Düzgün, gösterişli ve sıkı bir yapıya sahiptir. Hasadı gecikse de sapa kalkmaması, loblarının bozulmamas..
0,35TL
Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Dore F1 Kırmızı Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 90 – 95 günlük, orta erkenci, yuvarlak bir çeşittir. Koyu kırmızı, parlak ve lifsiz bir yapıya sahiptir. Hasadı gecikse de yemek kalitesi bozulmaz. Yaprak sayısı oldukça fazladır. Halkalı yaprak lekesi (alternaria brassicae) ve kış..
0,35TL
Brand: Asgen Tohum Model: Emon F1 Kırmızı Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 85 - 90 günlük, orta erkenci bir çeşittir. Koyu kırmızı, parlak ve lifsiz bir yapıya sahiptir. Verimli bir çeşittir. Hasadı gecikse de yemek kalitesi bozulmaz. Halkalı yaprak lekesi (alternaria brassicae) ve kışa karşı dayanıklıdır. ..
0,35TL
Gabari F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Gabari F1 Beyaz Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ İlkbahar yetiştiriciliğinde 70-75 gün, sonbahar yetiştiriciliğinde 80-85 günlük olup erkenci beyaz lahana çeşididir. Yassı şekilli baş oluşturur, ortalama baş ağırlığı 4 Kg’ dır. Baş, renk ve şekil itibariyle albenisi yüksektir. ..
0,35TL
Ören F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Ören F1 Beyaz Lahana Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 85 günlük beyaz lahana çeşididir. Baş şekli yassıdır, baş iç sap kısadır ve baş sıklığı çok iyidir. Baş ağırlığı yaklaşık 4 -  6 Kg arasındadır. Baş iç rengi beyazdır Damarlanma az ve incedir ama mevsimsel olarak az am..
0,35TL
Brand: Asgen Tohum Model: Hera F1 Beyaz Lahana Fidesi
85 – 90 günlük, orta erkenci, yuvarlak bir çeşittir. Yaprak sayısı oldukça fazladır. İç sıklığı düzgündür. Hasadı gecikse de sapa kalkma yapmaz, damarsız bir yapıya sahiptir. Kışa karşı dayanıklıdır.   ..
0,35TL
Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi
Popüler
Brand: Asgen Tohum Model: Atom F1 Beyaz Lahana Fidesi
En önemli özelliği turşuda iyi renk tutmasıdır. Orta erkenci, 100-105 günlük bir çeşittir. Yuvarlak yapıya sahiptir, ortalama meyve ağırlığı 5-6 Kg`dir. Hasat gecikse de sapa kalkma yapmaz. Damarsız bir yapısı vardır. Yaprak sayısı olduk&cced..
0,35TL
Brand: Asgen Tohum Model: Lavinya F1 Sırık Domates Fidesi
Sırık, sera ekimine uygun domates çeşididir. Ortalama meyve ağırlığı 180-220 gr’ dir. Yüksek verimlidir, meyve renk ve sertlik açısından mükemmeldir. Sonbahar dönemine uygun bir çeşittir. 10 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arası dikime uygundur. Hasat aral..
1,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)