Ana Menu
Sepet

Argeto

Zerafet F1 Oturak Domates Fidesi
Yeni En Yakın Zamanda
      Yetiştirme: Açık saha. Normal sezon. Bitki: Yarı-Sırık, güçlü, yüksek verimli ve meyve kapaması çok iyi. Meyve: Yuvarlak, az basık, açık kaliks yapısı, parlak kırmızı, çok sert, uzun raf ömrü, çok iyi tad ve 250 - 300 Gr. ..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Kadim F1 Hıyar Fidesi
Yeni
    Yetiştirme: Bahar ve güz sezonu sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, multi, yapraklar büyük, güçlü ve verimli. Meyve: Badem tipi, yeşil, gevrek, raf ömrü uzun, taşı..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Destegül F1 Sırık Domates Fidesi
Yeni
        Yetiştirme: Sera ve açık alan. Bahar, yaz ve güz sezonu. Bitki: Sırık, çok güçlü, mükemmel meyve kapaması, yüksek sıcaklıkta çok iyi meyve tutumu. Meyve: Yuvarlak, açık kaliks yapısı, koyu kırmızı, sert, raf ömrü uzun ve 200 - 220 Gr. Dayanım: V, F ..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Pempem F1 Pembe Domates Fidesi
Yeni
          Yetiştirme: Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki: Sırık çok güçlü ve düşük sıcaklıkta iyi performans. Meyve: Pembe tipi, yuvarlak, parlak, sert, raf ömrü uzun, depolamaya uygun, 240 - 260 Gr. Dayanım: V, F 1-2, ToMV ve N.   ..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Nurdan F1 Sırık Domates Fidesi
Yeni
          Yetiştirme: Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki: Sırık, çok güçlü, uzun ömürlü bitki. Meyve: Yuvarlak, koyu kırmızı, açık kaliks yapısı, sert, raf ömrü uzun, mükemmel tad, 180 - 200 Gr. Dayanım: V, F 1-2, TYLCV, TSWV.   ..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Gülbade F1 Sırık Domates Fidesi
Yeni
      Yetiştirme:Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki:Sırık, güçlü bitki ve meyve kapaması çok iyi. Meyve: Yüksek kaliteli, yuvarlak, açık kaliks yapısı, parlak kırmızı, sert, raf ömrü uzun ve 200 - 220 Gr. Dayanım: V, F 1-2, ToMV, N.   ..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Aktif F1 Jalapeno Biber Fidesi
Yeni
    Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Jalepon tipi biber, güçlü, meyve tutumu çok iyi, çok verimli, uzun hasad periyodu, adaptasyon yeteneği çok güçlü ve soğuğa dayanıklı. Meyve: Acı, koyu yeșil meyve, olgun meyve rengi kırmızı, yüksek kalite, ..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Utkun F1 Dolma Biber Fidesi
Yeni
      Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Güçlü, boğum arası kısa ve çok verimli. Meyve: Dolma tipi, tatlı, açık yeşil renk, ince kabuklu, olgun meyve turuncu, 3-4 loblu ve 7 x 6 cm. Dayanım: L4 ve TSWV.   ..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Damlacık F1 California Tipi Dolma Biber Fidesi
Yeni
        Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğine uygun. Bitki: California Wonder tipi, erkenci, güçlü, boğum arası kısa ve çok verimli. Meyve: Tatlı, yeșil meyve, olgun meyve rengi kırmızı, kalın etli, 3-4 loblu ve 10 x 8 cm. Dayanım: L4 ve TSWV..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Nezir F1  Patlıcan Fidesi
Yeni
    Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya daya..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Ramiz F1 Topak Patlıcan Fidesi
Yeni
      Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Çok erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk adaptasyonu iyi, yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Topak, parlak siyah, kaliksi yeşil, üniform, sıkı etli, raf ömrü uzun, taşımaya dayan..
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)