Menu
Sepet

Anamas Tohum

Brand: Anamas Tohum Model: Albayrak F1 Kapya Biber Fidesi
  Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Kapya tipi, Bitki yapısı orta güçlü, Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik, Geniş adap..
0,85TL
Brand: Anamas Tohum Model: A 21 F1 Hıyar Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   16-18 cm Üretim Alanı   Örtü Altı Yetiştiriciliği Erken güz, bahar yetiştiriciliğine uygun, Bitki yapısı orta güçte, Multi yapıda, Meyveleri silindirik, uzun, hafif oluklu, Meyve rengi açık yeşil renktedir. ..
210,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Açelya F1 Domates Tohumu
Ortalama Meyve Ağırlığı   200-220 gr Üretim Alanı   Örtü Altı Yetiştiriciliği ·Pembe tipte sırık pembe domates · Sonbahar-İlkbahar ve yaz dönemi yetiştiriliciğine uygundur. ·Orta erkencidir ·Her salkımda ortalama 4-5 meyve bulunur. &midd..
615,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Cevahir F1 Domates Tohumu
Ortalama Meyve Ağırlığı   250-350 gr Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Bahar ve yaz dönemi yetiştiriciliğine uygun, Bitki yapısı güçlü, Raf ömrü iyi Yoğun yaprak örtüsü Salkımda 3-4 meyve  Bl..
595,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Kasırga F1 Biber Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   7-9 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Güz - Bahar sera  ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı dolma biber tipinde, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri açık yeşil renkli ve a..
315,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Kayra F1 Domates Tohumu
Ortalama Meyve Ağırlığı   180-220 gr Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Bahar ve yaz dikimine uygun, Bitki yapısı oldukça güçlü, Salkımda 6-8 meyve, Koyu parlak kırmızı renkli yuvarlak meyve, Aroması yüksek Yoğun ya..
320,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Kılçık F1 Biber Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   25-27 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Güz, bahar tek ekim sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı sivri kıl biber, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri yeşil ve düz şekilli y&u..
515,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Kılçık F1
Ortalama Meyve Uzunluğu   25-27 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Güz, bahar tek ekim sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı sivri kıl biber, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri yeşil ve düz şekilli y&u..
0,75TL
Brand: Anamas Tohum Model: Kros F1 Hıyar Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Örtü Altı Yetiştiriciliği Sonbahar yetiştiriciliğine uygun, Bitki yapısı güçlü, Yarı-multi meyve yapısına sahip, Meyveleri kaliteli ve albenili, hafif oluklu, Meyveleri koyu yeşil renkte, Yüksek ver..
265,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Mehtap F1 Hıyar Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Örtü Altı Yetiştiriciliği Geç güz, erken bahar yetiştiriciliğine uygun Soğuk dayanımı yüksek, Bitki yapısı kuvvetli, Her boğumda 1-2 meyve verir, Meyveleri kaliteli, hafif oluklu ve yeşil renktedir. ..
265,00TL
Brand: Anamas Tohum Model: Oskar F1 Biber Tohumu
Ortalama Meyve Uzunluğu   19-21 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği * Yeşil bibere göre C vitamini ve antioksidan madde oranı yüksektir * Güz, bahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygundur * Güçlü b..
1.015,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)