Menu
Sepet

AG Tohum

Brand: AG Tohum Model: Tybeef Domates Fidesi
Bitki yapısı güçlü ve yarı açık yapıdadır. İlk salkımdan üst salkımlara kadar çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Bitkisel özellik olarak çoğu zaman yaprakları içe doğru hafif dönüktür. Yetiştiriciliği kolay, çatlamaya dayanıklı özellikli bir beef domates çeşididir. Meyve ş..
1,50TL
Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır. S..
0,22TL
Bombola İceberg Marul Fidesi Bombola İceberg Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Bombola İceberg Marul Fidesi
  İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koş..
0,28TL
Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Caipira Kıvırcık Marul Fidesi (Şakira)
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Serin kar..
0,22TL
Brand: AG Tohum Model: Zorbey F1 Kırkağaç Kavun Fidesi
Kırkağaç tipi kavun çeşidimizdir. Bitki orta güçlü, kapalı yapılı meyvelerini kapatması çok iyi, Bitki ve yaprak sağlığı çok iyi, erkenci bir çeşidimizdir. Meyve tutumu 3-4lü, verimi yüksektir. Meyvesi yuvarlak, derin püt&uum..
0,80TL
Brand: AG Tohum Model: Amedeo F1 Topan Patlıcan Fidesi
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir. Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır. Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır. Meyve..
0,75TL
Maritima Kıvırcık Marul Fidesi Maritima Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Maritima Kıvırcık Fidesi
Geç sapa kalkan, orta yeşil yapraklı kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Ilıman sahil bölgelerimizde sonbahar, kış, ilkbahar ve erken yaz yetiştiriciliğine uygundur. Serin karasal bölgelerimizde ilkbahar, yaz ve sonbahar yetiştiriciliğine uygundur.   Olgunluk süresi yetiştirme dönem..
0,23TL
Manavert Düz Marul Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Manavert Düz Marul Fidesi
Yedikule tipi marul çeşididir. İri, sıkı baş yapan, güçlü bitkili, parlak koyu yeşil yapraklı bir çeşittir. Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimlerine tavsiye edilir. Olgunluk süresi yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına bağlı olarak 7..
0,22TL
Brand: AG Tohum Model: Alibey F1 Kavun Fidesi
Bitkisi güçlü, yaprak örtümü çok iyidir. Orta erkenci, yarı kapalı yapıdadır. Ortalama meyve ağırlığı 3,5-4,5 kg’dır. Meyve şekli tam oval ve çekirdek evi küçüktür. Meyve kabuğu pütürlü, yola dayanım..
0,85TL
Brand: AG Tohum Model: Destan F1 Patlıcan Fidesi
Bu Patlıcanla Destan Yazmak Çok Kolay  Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır. Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkenc..
0,75TL
Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi
Popüler
Brand: AG Tohum Model: Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi
Bitki yapısı güçlü ve yarı açık yapıdadır. İlk salkımdan üst salkımlara kadar çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Bitkisel özellik olarak çoğu zaman yaprakları içe doğru hafif dönüktür. Yetiştir..
3,55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)