Ana Menu
Sepet

Acun Tohum

Yazgülü F1  Lahana Fidesi Yazgülü F1  Lahana Fidesi
Popüler
    Özellikleri Meyvenin Şekli hafif yuvarlağımsı yassıdır.  Albenili ve mükemmel üniform bir gelişme gösterir. Sıcağa karşı oldukça dayanıklıdır. Sofralık ve özellikle sarmalık olarak kullanılır. Meyvenin ortalama ağırlığı 4kg'dır. Yetiştirme Şartları Erken..
0,39TL Vergiler Hariç:0,39TL
* Orta geç bir çeşit olan Bestiny F1 hava şartlarına ve dikim tarihine bağlı olmak üzere dikim sonrası 95-115 günde hasat olgunluğuna gelmektedir. * Bitki habitusu dik, kuvvetli ve yatmaya dayanıklı olan bu çeşidimiz mükemmel üniform bir gelişme göste..
0,39TL Vergiler Hariç:0,39TL
* Orta Geç, dikim sonrası 115 günde hasada gelir. * Bitki habitusu yukarı doğru dik, kuvvetli ve yatmaya dayanıklıdır. * Şekil geniş kubbemsi olup oldukça sıkı floretleri ile ağır ve çok koyu yeşil taçlar oluşturur. * Soğuk şartlara karşı oldukça dayan..
0,39TL Vergiler Hariç:0,39TL
* Çok erkenci, dikim sonrası 65 günde hasada gelir. * Şekil kubbemsi olup, belirgin ve çok sıkı loblardan oluşur. * Sıcağa toleranslı, taç yapısı sıkı ve kompakt olup oldukça ağırdır. * Muhtelif iklim şartlarına uyumlu ve geniş adaptasyon kabiliyetine sahiptir. * ..
0,39TL Vergiler Hariç:0,39TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)