Ana Menu
Sepet

Tuta Su Tuzağı Kabı

Tuta Su Tuzağı Kabı
  • Stock: 250
  • Model: Tuta Su Tuzağı Kabı
Görüntüleme 1679
33,00TL
Vergiler Hariç: 33,00TL

Sipariş verirken ürünlerin minimum siparişlerine dikkat edin. Gönderimler koli bazlıdır  minimum sipariş ve katları halinde sepetinize ekleyin. Minimum Sipariş 1 Koli dir

Sayın müşterilerimiz sitemizde satılan ürünlerin kargo ücreti alıcı tarafından ödenir. Detaylı bilgi 

https://www.fidebahcesi.com/teslimat-sartlari.html Sayfamızda yazmaktadır ... Keyifli alışverişler

 

 


Su seviye ayarlı kırmızı renk tuzak (renk seçeneği mevcuttur) Feromon kapsülünü koymak için beyaz kapaklı yeşil bir sepet mevcut. BKS su tuzağı, tuta kelebeğini en iyi şekilde yakalaması için  özel tasarlamıştır. 

 

Hem açık tarla hem de serada kullanıma uygundur. Kitlesel mücadele için uygundur. Kitlesel mücadele için özel dizayn edilmiştir.
Biyolojik mücadele sistemleriyle uyumludur.
Güvenli, etkili ve doğa dostu sistem. Kapsül dahil değildir.
Ebat: Su Tuzağı :73 mm(h), çap 370 mm(Ø) / Işık Sistemi: 270 mm(h), çap 56 mm(Ø)
Kullanım Şekli: Su tuzaklarını sera içerisinde eşit şekilde dağıtın. Sıra aralarında yerden 20 cm yükseklikte yerleştiriniz. Su tuzağını taşma seviyesinin en üst noktasına kadar su ile doldurun. Su yüzeyi üzerinde bir yağ filmi oluşturmak için bitkisel yağdan yaklaşık 150 ml dökün. Yeşil sepet içine feromon kapsülünü koyun ve kapağını kapatın. Kırmızı tuzağın merkezinde bulunan deliğe sepeti sabitleyin. Gözlem amaçlı kullanım için tuta absoluta feromonu ile birlikte 2-4 tuzak/ha, kitlesel yakalama için böcek baskısına bağlı olarak 10 tuzak/da kullanın. Her 8-10 haftada bir feromonu yenileyiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi Kargo güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo Ücretlendirmeleri Kargo ücreti koli başı ortalama 20 tl ile 25 tl arası değişmektedir. Kargo ücretleri alıcıya aittir. Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Cuma günleri kargo çıkışımız yoktur. Cuma ve Cumartesi verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilecektir. Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler;Fideler kargodan dolayı zarar görme durumu ve farklı bir çeşit gelmesi durumu dışında kesinlikle iade alınmayacaktır. Tohum paketinin açılmış durumda olması, gübrelerin ambalajı (kapak-naylon-kutu) yırtılması, zarar görmesi,açılması durumunda. Hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze fidelerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün teslim alınmadan tutanak tutularak ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek fidebahcesi.com 'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Sebze Fidesinde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün niteliğini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.
Mağaza Adresi
Göksu mah. 6850 Sokak Uyaroğlu Ap Kepez Antalya
Çalışma Saatimiz
Pazartesi / Cumartesi : 08:00 - 23:00
Pazar : 10:00 - 20:00
Müşteri Hizmetleri
Ürün siparişi vermek yada bilgi almak için bizi mutlaka arayın danışman arkadaşlar destek için burada