Ana Menu
Sepet

Patlıcan Tohumları

Brand: Argeto Model: Altındağ F1 Silindirik Patlıcan Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü, verimli, sıcak hava koşullarına dayanıklı ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, r..
350,00TL
Brand: Argeto Model: Hazan F1 Yarı Topak Patlıcan Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Yarı-Topak, erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak hava koşullarına adaptasyonu iyi ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz Meyve: Parlak siyah, kaliksi ..
350,00TL
Brand: Argeto Model: Ramiz F1 Topak Patlıcan Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Çok erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk adaptasyonu iyi, yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Topak, parlak siyah, kaliksi yeşil, üni..
350,00TL
Brand: Argeto Model: Sare F1 Topak Patlıcan Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Topak, orta erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk hava koşullarına adaptasyonu iyi ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Parlak siyah, ..
350,00TL
Karagül F1  Patlıcan Tohumu Karagül F1  Patlıcan Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Karagül F1
Bitki Yarı topak patlıcan, güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli. Meyve Koyu siyah, orta iri, oval, sert, raf ömrü uzun, 270-300 g. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. Adet : 1000 ..
0,00TL
Yakut F1 Silindirik Patlıcan Tohumu Yakut F1 Silindirik Patlıcan Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Yakut F1
Bitki Silindirik patlıcan, güçlü, kompakt -generatif  bitki, soğuk toleransı yüksek, çok verimli, erkenci. Meyve Koyu siyah, 22-25 cm, sert, kaliteli parlak meyve, raf ömrü uzun, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. Adet : 1000 ..
0,00TL
Kırçıl F1 Silindirik Patlıcan  Tohumu
Free Lütfen Fiyat Sorun
Brand: Yüksel Tohum Model: Kırçıl F1
Bitki Kırçıllı özel tip patlıcan, çok güçlü, iri yapraklı, erkenci. Meyve Silindirik, meyve rengi koyu mor, mor desen üzeri beyaz kırçıllı, kaliteli, düz, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi İlkbahar, sonbahar sera, alçak t..
0,00TL
Nezir F1 Silindirik Patlıcan Tohumu
Yeni
Brand: Argeto Model: Nezir F1 Silindirik Patlıcan Tohumu
  1000 Adet Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya d..
350,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)