Menu
Sepet

Mantar Tohumu

 

 Türkiyenin heryerine sadece mantar tohumları için geçerli kapıda ödeme ve ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Tecrübeli kadromuz işe yeni başlayan müşterilerimize üretim ile ilgili tüm detayları eksiksiz bir şekilkde aktatıyor. Tohumlarımız kesinlikle çıkma yada 3. kalite değildir tüm tohumlarımız hollanda dan paketli olarak gelmektedir kompost ve kit hazırlığı bizzat kendi ekibimiz ve kimya mühendisi eşliğinde yapılmaktadır.  


Model: Kültür Mantarı Tohumu Miseli 1 Kilo
  İddia ettiğimiz 100% müşteri memnuniyet’nin sağlanması her sektör içiçn ne kadar zor olduğunun farkındayız. Biz Fidebahcesi olarak müşterilerimizin hoşnut kalmayacağı tüm açıları her türlü özveri’de bulunarak kapatacağımıza inanıyoruz. Misel, yani mantar tohumu uzman kişilerce st..
95,00TL
Model: İstiridye Mantarı Tohumu Miseli 1 Kg
  Model: Hk-35 Poşet Gönderimi Ücretsizdir Yetiştirme Alanları : Ağaç Kütüklerin'de ve Kompost Poşetlerin'de Farklı yöntemlerle üretilen tohumlar verimli olmayıp dayanıklı'da değillerdir. Dolayısı ile hastalıklara daha kolay yakalanabilir. Misel, yani mantar tohu..
40,00TL
Model: Kuzu Göbeği Mantar Tohumu Miseli 100 Gram
  Kuzu göbeği ekmek için en ideal yer ölmek üzere olan bir ağacın dibidir fakat bu her zaman mümkün olmayabilir. Ekim yapılacak yer gölge olmalı, günde 3 saatten fazla direkt güneş ışığı almamalıdır. Gündüz sıcaklığı 15-20 santigrad olan yerler idealdir. Kuzu göbeği en iyi kıştan ilkbah..
35,00TL
Model: İstiridye Mantar Dübeli 10 Adet
  kütükte mantar yetiştiriciliği için mantar dübeli ile yüksek verimli mantar yetiştirebilirsiniz ..
30,00TL
Model: Shiitake Mantar Tohumu Miseli 100 Gram
  Yeni kesilmiş ağaç dallarını ya da kütükleri bu iş için kullanabilirsiniz. Özellikle kırmızı ve beyaz meşe ve akçaağaç bu iş için idealdir. Bu kütükleri Ekim ve Nisan arasında temin etmek en iyi seçenektir, zira bu dönemlerde ağaçların nem değeri çok uygundur. Kütüklerin çapı 7 ila 20 sa..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)