Menu
Sepet

Katı Gübreler

Brand: Agrika Tarım Model: Dejavu 12-5-40
    Potasyumca zengin ve iz elementli NPK gübresidir. Bileşimindeki azot ve iz elementler özellikle domates, biber, hıyar, çilek, karpuz, kavun, fasulye gibi sürekli yeni meyve teşekkül ettiren bitkilerde, generatif dönemde de özümleme (fotosentez) faaliyetlerinin devaml..
45,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Dejavu 20-20-20 + ME
    Azot, fosfor ve potasyumca zengin, iz elementli besin maddeleri karışımıdır. Kök sistemini güçlendirir. Dal, yaprak ve sürgün gelişimini artırır, bodur gelişimi önler. Bileşiminde bulunan iz elementler (çinko, demir, bakır, mangan) ile büyüme ve gelişmeyi destekler...
40,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Onex calimax 1 kg
    İçeriğinde bulunan N ve K ile meyvelerinizi büyütürken hem iç  hem de yüksek orandaki Ca sayesinde kabuk sağlamlığını ve çatlamayı engelleyen bir üründür.  içerdiği zengin potasyum ve azot ile meyve büyütmeye ve olgunlaştırmaya yardımcı olur.  Bitkilerin ku..
45,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Libra 15-30-15 1 kg
    Sebze(açık alan.sera), meyve, bağ, tarla bitkilerinde, damlama, yağmurlama, mini sprink gibi her türlü sulama sisteminde kullanılan, makro(N,P,K) ve mikro besin maddeleri(Fe,Mn,Zn,Cu,B) içeren suda erir toz gübredir. Kullanılacak miktar; iklim, toprak yapısı, hava, ürün..
30,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Libra 20.20.20 1kg
    SEBZE VE MEYVELERDE HER DÖNEMDE KULLANABİLİRSİNİZ. Ürün Her İlaçlama Döneminde İlaçlarla karıştırarak kullanılabilir. Açık Alan Sebze Üretimi : Domates, Biber, Patlıcan, Kabak, Kavun, Karpuz, Mısır, Marul ve tüm Yeşillikler de Her ilaçlama Döneminde 400 Litre Suya 1 Kg Ka..
30,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Libra Boron 1 kg
    Boron etanol amin ile komplekslenmiş yüksek oranda sıvı bor ihtiva eden bir gübredir.  Özel yapısı sayesinde bitki tarafından rahatça alınır. Bor bitkide şeker taşınması ve hücrelerin su alabilmesi için önemlidir. Ayrıca kalsiyumun bitki tarafından alınmasını kolaylaştı..
40,00TL
Libra Boron %10luk Sıvı Bor Tüm Bitkiler 5 kg Libra Boron %10luk Sıvı Bor Tüm Bitkiler 5 kg
Free
Brand: Agrika Tarım Model: Libra Boron 5 kg
    Boron etanol amin ile komplekslenmiş yüksek oranda sıvı bor ihtiva eden bir gübredir.  Özel yapısı sayesinde bitki tarafından rahatça alınır. Bor bitkide şeker taşınması ve hücrelerin su alabilmesi için önemlidir. Ayrıca kalsiyumun bitki tarafından alınmasını kolaylaştı..
0,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Onex Combi Plus 1 kg
  Mükemmel bir micro element karışımı olan iz-el combi her türlü bitki de iz element eksikliğini giderir. İz elementlerin bitkide azlığı durumunda meydana gelen arazların (çiçek atması-kalitesiz meyve oluşumu-sıcak ve soğuk stresi v.b. meydana gelmesini engeller. Bitkiler yaşam döngüsü b..
49,00TL
Brand: Agrika Tarım Model: Onex Mozibor 1 kg
    Bor çinko molibden karışım lı gübre  Çiçek açmasına yardımcı olur  Polen oluşumuna yardımcı olur  Çiçeklerin Dollenmesini saglar ..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)