Ana Menu
Sepet

Karpuz Tohumları

Brand: Argeto Model: Boztepe F1 Crimson Tipi Karpuz Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçal tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Charleston Gray tipi, uzun - oval meyve şekli, meyve rengi parlak yeşil, mey..
600,00TL
Brand: Argeto Model: Character F1 Crimson Tipi Karpuz Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Crimson Sweet tipi, söbü - oval meyve şekli, meyve rengi yeşil zemin üzerine..
600,00TL
Brand: Argeto Model: Karaoğlan F1 Kara Sİyah Karpuz Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Sugar Baby tipi, az söbü - yuvarlak şekil, koyu yeşilimsi parlak siyah renk, k..
600,00TL
Brand: Argeto Model: Sahra F1 Crimson Tipi Karpuz Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Orta erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Crimson Sweet tipi, oval meyve şekli, dışı ala yeşil, meyve eti koyu kı..
600,00TL
Brand: Argeto Model: Uzunyol F1 Crimson Tipi Karpuz Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Crimson Sweet tipi, uzun - oval meyve şekli, meyve rengi yeşil zemin üzerine koyu yeş..
600,00TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Kandemir F1
Bitki Siyah karpuz, güçlü, orta iri yaprak ayası, erkenci. Meyve Koyu yeşil, siyah çekirdekli, oval, kırmızı meyve et rengi, gevrek, 6-8 kg. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. Adet : 1000 ..
620,00TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Şafak F1
Bitki Güçlü, yaprak ayası orta iri, erkenci. Meyve Oval Crimson Sweet tipi, kısa-oval, ala şeritli desen, meyve et rengi kırmızı, gevrek, şeker oranı yüksek. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. Adet : 1000 ..
550,00TL
Atalay F1 Karpuz Tohumu
Yeni
Brand: Argeto Model: Atalay F1 Karpuz Tohumu
  1000 Adet  Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Meyve kapaması iyi, güçlü ve verimli. Meyve: Crimson Sweet tipi, uzun - oval meyve şekli, meyve rengi yeşil zemin üzerine koyu yeşil ..
600,00TL
Karakız F1 Karpuz Tohumu
Yeni
Brand: Argeto Model: Karakız F1 Karpuz Tohumu
  1000 Adet  Yetiştirme: Sera, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Sugar baby tipi, yuvarlak meyve şekli, meyve rengi parlak siyah, meyve eti koyu kırmızı, gevrek meyve, şeker oranı..
600,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)