Ana Menu
Sepet

Hıyar Tohumları

Brand: Yüksel Tohum Model: Özde F1Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Bitki Multi, boğum araları kısa, verimli, orta güçlü. IR: CYSDV, CVYV Meyve       Hafif damarlı, çok kaliteli, 16 - 17 cm. Yetiştirme Dönemi       ilk..
300,00TL
Brand: Argeto Model: Akinci F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi :500 Adet   Yetiştirme: Geç bahar ve yaz sezonu sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, multi, her boğumda 3-4 meyve, güçlü ve çok verimli. Meyve: Yeşil, gevrek, raf ömrü uzun, ta..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Billur F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Geç güz, kış sezonu sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, tekli, yapraklar geniş, güçlü, çok verimli ve soğuk dayanımı iyi. Meyve: Az koyu yeşil, ge..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Boyut F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Erken bahar, geç güz sezonu sera yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler diși, boğum arası kısa, yan dallanma iyi, boğumda 1-2 meyve, çok güçlü, çok verimli ve soğuk dayanımı iyi. ..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Çağ F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Bahar sezonu sera yetiştiriciliğineuygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, multi, her boğum arasında 3-4 meyve, yapraklar büyük, güçlü ve çok verimli. Meyve: Yeşil, az oluklu, gev..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Devran F1 Yarı Multi Hıyara Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Erken güz ve güz, sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, yarı multi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Koyu yeşil, gevrek, oluklu, raf ömrü uzun, yüksek k..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Ganimet F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Bahar ve güz sezonu, açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler diși, koltuklu, boğum arası kısa, güçlü ve verimli. Meyve: Yeșil, gevrek, oluklu, raf ömrü uzun, yüksek kali..
75,00TL
Brand: Argeto Model: Kağan F1 Multi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Geç güz, kış sezonu sera yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler diși, boğum arası kısa, boğumda 1-2 meyve, güçlü, verimli ve soğuk dayanımı iyi. Meyve: Yeșil, gevrek, raf ömrü uz..
370,00TL
Brand: Argeto Model: Minika F1 Silor Badem Tipi Hıyar Tohumu
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 500 Adet   Yetiştirme: Bahar ve güz sezonu, sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, erkenci, koltuklu, boğum arası kısa, multi, her boğumda 4-5 meyve, güçlü ve çok verimli. Meyve: Badem tipi,..
370,00TL
Brand: Metgen(bejo) Model: Amour F1 Hıyar Tohumu
Olgunlaşma süresi 72 - 75 gündür. Meyve; koyu yeşil renkli ve çok iyi diken yapısı vardır. Çok lezzetli olup, meyve cilt yapısı çok kalitelidir. Kısa süreli tuzlama yapılabilir. Uzunluk çap oranı; 3,1 - 3,3:1'dir. CCU - CMV ve Pc'ye..
210,00TL
Brand: Fidebahcesi Model: Kornişon Turşuluk - 100 gr
Genel Özellikleri Bitki Yapısı Yaygın ve kuvvetli bitki yapısına sahiptir. Orta erkenci dir. Meyve Yapısı Meyvesi koyu yeşil renkte olup üzeri dikenlidir Meyve boyu ortalama 5-6 cm, çapı 2-2,5 cm dır Albenisi iyi, turşuluk bir çeşittir ..
30,00TL
Brand: Yüksel Tohum Model: Botanik F1
Bitki Kornişhon tipi dikenli hıyar, tekli, çok güçlü, boğum araları orta, koltuklu. IR: Px, Pcu Meyve Koyu yeşil renkli, uzun saplı, 12-14 cm, tat ve aroma çok iyi, ihracata uygun, çok yüksek kaliteli. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. Adet : 500 ..
500,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)