Ana Menu
Sepet

Bilgi Bahcesi - fidebahcesi.com - nasıl RSS Feed

23 Eki Karpuz Gübreleme Nasıl Yapılır
3 1259
Karpuz üretimi için gübrelemenin önemli bir adım olduğu doğrudur. Gübreleme, bitkilerin sağlıklı büyümesi ve verimli meyve üretimi için gerekli olan b..
23 Eki Karpuz Üretimi Nasıl Olur ?
mustafa 2 880
Karpuz üretimi için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:1. Toprak Hazırlığı: İyi drene edilmiş ve verimli toprak, karpuz yetiştirmek için ideal..
23 Eki Lahana ekimi nasıl yapılır?
mustafa 0 863
Lahana tohumlarının ekim zamanı, bölgenizin iklimine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle ilkbaharda başlar, ancak uzun ve sıcak geçen yaz..
19 Eyl Brokoli Nasıl Yetiştirilir Kaç Dereceye Kadar Dayanır
0 7611
Brokoli, kalın ve etli çiçek sapları yenilen bir sebze türü olup, lahana, karnabahar, brüksel lahanası, alabaş, şalgam ile aynı familyada yer alır. Br..
16 Eki Nematod Nedir Nasıl Bulaşır
mustafa 9 12218
NEMATOD, bitki gelişimini önleyen, topraktan başta su olmak üzere tüm mikro ve makro besin kaynaklarından beslenmesini kesen ve kısaca bitkiyi yavaş y..
16 Eki Fideler Damlamanın Neresinde Olması Lazım (Video)
mustafa 0 4166
Fide dikimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir konu fidelerin damlama ya olan mesafesi tüm detaylı bilgiye videomuzdan ulaşabilirsiniz mühendis arka..
16 Eki Fide Nasıl Dikilir, Doğru Dikim Nasıl Olur
mustafa 0 12354
Domates, salatalık, kabak, biber ve aklınıza gelebilecek bir çok sebze fidesi aynı şekilde dikilmektedir. Bunların tek farkı kendi zamanlarında, mevsi..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)