Ana Menu
Sepet

Fidan Çeşitleri

Calamondin Orange Süs Mandalinası:Çin orijinli olup mandalin-kumkat melezidir. Ağacı ve meyveleri küçüktür ve meyvesi yenebilir. Meyveleri ağacın üzerinde uzun zaman dökülmeden durabilir. İyi bakılırsa yıl boyunca durmadan çiçek açıp meyve vermeye devam eder. Çiçekleri çok yoğun bir kokuya sahiptir...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
FUYU TRABZON HURMASI:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Kekre olmayan çeşitler arasında en iri meyveyi oluşturur. Meyve eti rengi tozlanma ile değişmez. Partenokarp meyve oluşturur. Mükemmel meyve kalitesine rağmen meyve bazen uç bölümünden çatlar. Erkencidir.TOZLAYICI: Kendine ve..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
HACHİYA ÇİKOLATALI TRABZON HURMASI:Ağaç Özellikleri: Yayvanımsı gelişme gösterir. İlk yıllarda kuvvetli sürgünler oluşturur ancak 3-4 yaş itibari ile meyveye yattığında sürgünlerde kısalma gösterir.Meyve Özellikleri: Seyrek dallandığında meyveleri iridir ( 200-250 gr.). Piyasada Çikolatalı Hurma diy..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR VE NE ZAMAN..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)